FLASH SALEFLASH SALE
-20%
На 1 рік РЕЄСТРАЦІЯ та ПОДОВЖЕННЯ
акції не можна поєднувати
19 Кількість решти пакетів

Кращі пропозиції оптові з 150 країн

Понад 100 000 задоволених користувачів

Пропонує дешевше до 90% від стартової ціни

Прямий контакт з торговими посередниками та оптовими торговцями

Довідка та поради

Популярні теми

Кожен користувач Merkandi після реєстрації на нашому сайті має можливість контактувати продавців з цікавими пропозиціями.

Звернутися до продавця можна кількома способами:

1. За допомогою форми контакту на сторінці пропозиції - після натискання вкладки "Інформація про склад", у правій нижній частині пропозиції є кнопка "Надіслати повідомлення", яка відкриває вікно з контактною формою. З його допомогою ви можете відправити прямий запит до оптовика. Надсилаючи запит із цієї форми, продавець у рядку теми побачить назву пропозиції, на яку було надіслано повідомлення.

2. За допомогою форми контакту у складі профілю - у випадку питань про наявні товари або інше - найпростіший спосіб використання форми в складі профілю. Повідомлення буде надіслано безпосередньо користувачеві.

3. За контактними даними - у правому боці кожної пропозиції (після входу в систему), на вкладці "Складській профіль" та в самому складі існують прямі дані для оптової торгівлі, включаючи номери телефонів, номери факсу та розташування складу. Які дані доступні, залежить лише від оптової торгівлі, оскільки він публікує та оновлює їх на регулярній основі.

На цьому етапі може виникнути питання - яка різниця між Мерканді і прямим контактом? Повідомлення, надіслані за формою, надсилаються до скриньки облікового запису Merkandi. Крім того, вони також надсилаються на адресу електронної пошти одержувача. У випадку відповіді, те ж саме відбувається - повідомлення буде надіслано на контакт і адресу електронної пошти.

Не менш важливим аспектом контакту є те, що ми пишемо або що ми будемо просити. Важливо поставити запитання про все, що важливо, але без зайвого контенту. Найкраще використовувати короткі, конкретні питання, такі як: яка ціна при замовленні 100 штук? Чи одяг оригінальний? тощо. Повідомлення про ваш бізнес, багаторічний досвід роботи на ринку тощо знижує ймовірність відповіді - запит на товари не для подання вашої компанії. Крім того, не кожен оптовик має час, щоб регулярно відповідати на повідомлення. Тому, щоб отримати інформацію якомога швидше, краще зателефонувати за цим складом та поцікавитися про продукти, які він пропонує на Merkandi. Найчастіше, до речі, ми також отримаємо інформацію про інші акції, які зараз пропонуються.

І, нарешті, щось дуже важливе - деякі оптовики, особливо влітку і наприкінці року, роблять інвентаризацію або відпочивали. Варто взяти це до уваги, перш ніж видати негативний або нейтральний коментар після очікування відповіді.

Щоб успішно додати думку, переконайтесь, що:

  • Ви встановили тип / тип думки (позитивну, нейтральну або негативну)
  • Ви ввели текст своєї думки
  • Ви оцінили всі аспекти угоди (опис товару, контакт з постачальником, час доставки, вартість доставки). Пам'ятайте, що 1 зірка - це найнижча ставка, а 5 зірок - найвища.

Щойно ви натиснете кнопку «Зберегти» внизу вікна, ваша думка буде збережена та додана до черги модерації. Після затвердження він стане доступним для всіх членів PREMIUM Merkandi.

Оптовики, які хочуть пропонувати свої товари на Merkandi повинні після реєстрації пройти перевірку свого бізнесу і отримати позитивний результат. Від постачальників (Продавців) ми вимагаємо, щоб відправили нам мінімум 2 дійсні документи, що засвідчують заявлену торговельну діяльність. Пропонувати товари на Merkandi мають можливість виключно підприємства. Фізичні особи не мають доступу до опцій продажу і не можуть розміщувати оголошень. Нагадаємо, що статус Продавця доступний тільки користувачам, що мають аккаунт PREMIUM.

 

Мерканди B2B це платформа яка об'єднує оптовиків і покупців з Європи. Вона спрямована на закриту, але кожен день зростаючу групу виробників, оптовиків, дистриб'юторів та власників магазинів, що пропонують або шукають товарів з розпродажу складських запасів, аукціонів по стягненню заборгованості або розпродажу надлишків продукції.

Мерканді надає своїм користувачам доступ до бази даних оптовиків, які пропонують в основному сток товарів - оптові кількості дуже дешевих продуктів з додаткового виробництва, складських надлишків, товарів з продажу майна, розпродажі інвентарю, наприклад, з розпродажу після сезону, а також розпродажу обладнання після експозиції, після лізингу і розпродажі товару від ліквідацій магазинів, оптових складів або різних промислових підприємств.

Платформа Merkandi завдяки чіткій презентації продукції в каталозі і нескладної у використанні пошукової системи дозволяє швидко і легко знайти товари а також відповідальних ділових партнерів.

Доступ до контактних даних перевірених складів які пропонують сток товари. Після реєстрації на сайті та оплати річного абонемента, ви отримуєте доступ до широкої бази даних (адреса, телефонний номер, сайт та адреса електронної пошти) оптових компаній, що беруть участь у продажу товарів Stock & Outlet (сток і аутлет). За допомогою платформи, користувачі, зацікавлені в покупці дешевих продуктів з конкретної галузі або товарної групи не будуть змушені у тривалих за часом і часто безплідних пошуках оптовиків в Інтернеті. Після входу на наш сайт, відразу можна знайти список кращих оптовиків, які займаються оптовою торгівлею стоком, надвиробництвом і дисконтною продукцією.

У списку знаходяться перевірені оптовики, тому що кожен з складів підлягає перевірці наших співробітників. В результаті, всі користувачі платформи B2B Мерканди можуть бути впевнені, що вони мають справу тільки з існуючими насправді компаніями, які в основному займаються продажем стоку, дисконту, уцінених товарів ітд.. Перевірці піддаються будь-які компанії, які хочуть опублікувати свої пропозиції на Merkandi

Крім того, кожен оптовик надає інформацію, для того, щоб полегшити покупцям прийняття рішення пов'язаного з придбанням товарів, пропонованих продавцем. Ця інформація включає опції поставки товарів, способи оплати товарів або інформацію про мови, на яких ви можете зв'язатися з оптовиком. Для користувачів PREMIUM аккаунта також доступні коментарі про оптовому складі, відгуки його клієнтів.

Для зручності на Мерканди є також можливість скористатися розширеним пошуком - наприклад, список може показати оптовиків тільки з обраної користувачем країни, наприклад тільки оптовики з Німеччини. Або тільки оптовики, які говорять цією мовою, або наприклад на англійскою. Або склади, які пропонують продукцію тільки з обраної області (оптовики пропонують одяг, дитячі товари, товари від ліквідації компанії). Або види товарів, наприклад, нові продукти, товари оновлені - тобто відремонтовані). Існує також можливість обчислення тільки тих оптовиків, які пропонують товари за запитом.

Доступ до каталогу продукції, організованої в категоріях і підкатегоріях. Кожен день нові пропозиції і акції. За допомогою торгової платформи Merkandi користувачі за одну годину можуть отримати детальну інформацію про найдешевші пропозиції на європейському ринку. Крім того, в описі пропозицій оптовики надають детальну інформацію, щоб допомогти користувачам прийняти рішення про покупку, наприклад інформацію про ціну, доступних кількостях, вартості мінімального замовлення або можливості оплати і умови поставки. Маючи таку інформацію, легше порівняти і зробити вибір найбільш вигідного для покупця пропозиції на ринку.

Для того, щоб зменшити ризик покупки онлайн платформа Мерканди пропонує своїм користувачам доступ до бази даних лише раніше перевірених оптовиків. Крім того, на сайті існує система відгуків, яка є збором інформацій про оптовиків. Ці коментарі, які є формою думок, характеристики, опису - були створені самими користувачами, які рекомендують співпрацю з оптовиком або застерігають перед ним.

Крім того, платформа пропонує також: контактні форми, для зручного і швидкого контакту з обраним оптовиком. Спеціально для учасників Мерканди була створена розсилка — Newsletter Merkandi – c інформацією про нові пропозиції, доданих до списку оптовиків, розміщених коментарях, важливих змінах на сайті. Користувачі Мерканди завжди можуть також звернутися в Службу підтримки клієнтів і отримати допомогу на одному з восьми мов.

В цілому, платформа B2B Мерканди підтримує створення мережі ділових контактів. Дозволяє легко знайти надійних оптовиків, які пропонують стокові товари в цікавій для вас галузі. При цьому Мерканди дає можливість швидко і легко встановити контакт з оптовиком і купити найдешевші товари на ринку.

Користувачі платформи Merkandi, які зацікавлені у придбанні конкретних товарів, розміщених на порталі мають можливість зв'язатися з продавцем по телефону або електронною поштою. Велика частина покупців відправляє запит - або через контактну форму, доступну в профілі оптовика або прямо за адресою електронної пошти. Зміст запиту, часто визначає, чи відправить продавець відповідь на вислані йому листа. Ось кілька порад, які допоможуть підготувати конкретні питання про продукт або співпрацю, щоб були зрозумілими і цікавими для продавця.

1. Мова запиту - запит повинен бути сформульований на мові продавця - якщо продавець є компанією з Німеччини, тоді ми використовуємо німецьку або англійську мови. Якщо відправляємо запит на ім'я компанії з Франції - питання має вирішуватися на французькому і так далі. Якщо ви не знаєте французької мови, ви можете, наприклад, використовувати Перекладач Google, Bing або Яндекс... Це буде сприяти створенню бізнес кореспонденції.

2. Зміст запиту – у запиті варто спочатку коротко представити компанію, яку ми представляємо, і вказати групи товарів, що шукаємо. Потім вказати продукт (оголошення або посилання на пропозицію в Мерканди), яким ми зацікавлені і попросити, щоб Продавець підтвердив наявність даного товару, кількість мінімального замовлення, ціноутворення, час доставки і т. д.

3. Правильні контактні дані - це важливо, щоб вказати в запиті дійсні контактні дані, щоб продавець міг швидко і без перешкод зв'язатися з нами по телефону або електронною поштою.

 

Блокнот дозволяє вам скласти список пропозицій, яких ви зацікавлені в, а потім відправити накопичувальний запити для оптовиків про їх наявність.Завдяки цим простим чином ви можете дізнатися більше про продукти, які ви збираєтеся купити.З буфера обміну можна також використовувати, якщо ви хочете створити собі список продуктів для перегляду на потім.Пропозиції залишаються в буфері обміну протягом деякого часу, залежно від часу дії cookie-файли.Якщо ви хочете, щоб назавжди зберегти цікаві для Вас пропозиції, скористайтесь можливістю додавання їх в "вибране" у Вашому акаунті Merkandi.
Щоб купувати на Merkandi, ви повинні зареєструвати рахунок та оплатити підписку. Після оплати ваш рахунок буде активовано, і ви отримаєте доступ до контактних даних продавців.
Merkandi не продає товари, що відображаються на сайті - продавці перевірені оптовими торговцями. Дані про місцезнаходження складів є у їхніх профілях та доступні після реєстрації та оплати рахунку.

Якщо ви покупець


Якщо у вас немає активної опції продавця, у вас є статус покупця в нашій системі. Це означає, що продавці можуть бачити лише ваше ім’я та дату приєднання до Merkandi. Щоб дозволити їм переглядати свої дані, ви повинні їх погодити. Це можна зробити в розділі Мої дані -> Згоди -> Я погоджуюся поділитися своїми контактними даними. Після вибору цієї опції та підтвердження даних продавці відобразяться в модулі обміну повідомленнями на панелі користувача. За замовчуванням ця опція неактивна, оскільки ви вирішуєте, чи бажаєте ви надавати свої дані.

Висловлену згоду можна відкликати в будь-який час, що негайно приховає ваші дані.

Дані, представлені після згоди:

  • Ім'я та прізвище
  • Номер телефону
  • Дані адреси

Ваша електронна адреса ні в якому разі не надається.

Важливі примітки:

  • Неможливо вибрати дані, які будуть представлені. Після погодження відображаються всі перераховані вище дані.
  • Неможливо вибрати продавців, яким будуть надані дані. Згода на обмін даними є глобальною і стосується всіх розмов.
  • І згода, і відкликання згоди є зворотною силою. Це означає, що в обох випадках дані будуть спільними або прихованими у всіх попередніх розмовах.
  • Дані доступні лише в модулі повідомлень, що обмінюються з продавцями. Вони не доступні в будь-якій іншій загальнодоступній базі даних, і продавці, з якими ви не зв’язалися, ні за яких обставин не можуть бачити ваші дані.

Якщо ви продавець


Якщо у вас є можливість продавця, ваші дані завжди будуть представлені для кожного повідомлення, що обмінюється з іншим користувачем. Згода на обмін даними необхідна для того, щоб активувати вибір продавця. Це набір даних, який також доступний у вашому профілі складу. Не має значення, чи замовник зв’язався з вами чи ви звертаєтесь до іншого оптового продавця, щоб співпрацювати або купувати товари. Приховати ці дані неможливо. Якщо ви не погоджуєтесь поділитися ними, єдиний варіант - дезактивувати параметри продавця, а це означає, що ви не можете продавати або показувати свою продукцію в Merkandi.

Вам потрібна допомога?

Бесплатный NEWSLETTER Merkandi

Ежедневные уведомления о новых продуктах и новостях на сайте Merkandi.