У ціні річної підписки на
припадає до 15 місяців
12+3 місяці БЕЗКОШТОВНО
для РЕЄСТРАЦІЇ
та ПОДНОВЛЕННЯ
Добро пожаловать!

Кращі пропозиції оптові з 150 країн

Більше 75 тис. задоволених користувачів

Пропонує дешевше до 90% від стартової ціни

Прямий контакт з торговими посередниками та оптовими торговцями

Загальні умови

Загальні торгові умови

§ 1  Загальні положення

1. Власником знака Merkandi і веб-платформи www.merkandi.com.ua є Merkandi Ltd. (далі згадується як Merkandi), що знаходиться на території Англії (UK, Unit 4E, Enterprise Court, Rotherham, S63 5DB, Company No. 09582404).
2.Умовою доступу і використання закритої платформи Merkandi є відправлення замовлення бази даних і його оплата відповідно до § 2.
3. Заяви про наміри і угоди через Merkandi відправляється / укладається безпосередньо і виключно між конкретними клієнтами / оптовими магазинами, які знаходяться в Європі і здійснюється за межами платформи. Merkandi надає тільки контакти і не є стороною в договорі купівлі-продажу.
4. З моменту реєстрації Ви приймаєте Загальні Умови використання баз даних і можливих виправлень до Загальних Умов, про які Ви будете повідомлені.

§ 2  Реєстрація, замовлення бази даних та оплата

1. Клієнт може зареєструватися в Merkandi, заповнивши й відправивши форму заявки. З моменту реєстрації клієнт приймає конкретні умови договору та загальних умов контрактів. Реєстрація користувача та дозвіл на використання платформи настає після отримання оплати.
2.Вимога завершення замовлення виключається. Merkandi залишає за собою право відмовитися від реалізації замовлення доступу до бази даних без пояснення причин, або його скасування, зокрема, через:
a) неправдиві дані при реєстрації;
b) сумніви в законності та легальності існування клієнта або використання платформу у зв'язку з підприємницькою діяльністю, якщо ці сумніви не будуть відразу пояснені за рахунок замовника через подання відповідних документів;
c) сомнения или подозрения в надежности и платежеспособности клиента;
d) підозра шахрайства бізнесу на платформі Merkandi або конкурентній до Merkandi діяльності;
e) порушення умов використання або Загальні Умови Merkandi.
3. Якщо клієнт - фізична особа, то він повинен бути повнолітнім і мати повну правоздатність.
4. Компанія / Фізична особа, яка бажає придбати доступ до бази даних гарантує, що всі дані, що надаються їм під час реєстрації є повними і правильними.
5. Неможливо вимагати доступ до бази даних, так як Merkandi може виключити клієнта при реєстрації і в будь-який час протягом підписки, наприклад, через безпеку і без пояснення причин.
6. Merkandi не повертає плату за підписку. Немає можливості продати, перепродати чи повернути доступ іншій особі чи компанії. Якщо ця умова буде порушена, обліковий запис буде видалено.
7. Merkandi не пропонує можливість переходу з PREMIUM на STANDARD підписку.
8. Після оформлення замовлення система Merkandi автоматично генерує проформа-фактуру як підтвердження замовлення. Рахунок-фактура формується лише на підставі даних, введених Замовником під час реєстрації.


§ 3 Доступ, ідентифікатор користувача та пароль.

1. Клієнт погоджується піклуватися про те, щоб ім'я користувача і пароль були захищені від несанкціонованого доступу третіх осіб. зокрема, погоджується не розкривати цю інформацію третім особам, які не є клієнтами в сенсі § 2, або які не віднесені до компанії клієнта (розширене право доступу).
2. Будь-яке несанкціоноване використання імені користувача або пароля, про який клієнт дізнається, чи підозрює на підставі реальних подій, має бути негайно повідомлено Merkandi. Клієнт несе відповідальність за несанкціоноване використання своїх даних, необхідних для ідентифікації користувача, якщо він не доведе, що несанкціоноване використання було викликано факторами, яких ризик виникнення несе Merkand.
3. Доступ до платформи може бути заблокований, якщо три рази буде використаний неправильний пароль.


§ 4  Послуги Merkandi

1. Merkandi пропонує покупцям різні продукти в контексті різних видів послуг, які регулюються відповідно до умов договору або які уклали в додаткових угодах.
2. Merkandi має право в будь-який час змінювати свою пропозицію послуг та функцій а також вид сайту www.merkandi.com.ua
3. Опція продажу на рахунку PREMIUM - це додаткова послуга, запущена за бажанням користувача, після позитивної перевірки його компанії. Merkandi залишає за собою право відмовитись від активації опції продавця, не вказуючи причин. Послуга не є невід’ємною частиною рахунку PREMIUM, а це означає, що відсутність або відмова активувати опцію продавця або її деактивацію в будь-який момент не є підставою для вимоги про відшкодування коштів на доступ до платформи Merkandi.

§ 5 Обов'язки клієнта

1. Клієнт повинен нести всі витрати, пов'язані з підключенням або зміною способу доступу до мережі Інтернет, вартістю використання загальної мережі Інтернет та вартістю купівлі та обслуговування обладнання необхідного для використання платформи.
2. Кожен клієнт, використовуючи платформу Merkandi, зв'язується з оптовиками із загальної бази даних самостійно, за рахунок власних коштів і відповідальності. Merkandi не несе відповідальність за наслідки угоди або її відсутності між клієнтом і складом з бази даних.
3. Кожен клієнт Merkandi, зареєстрований в якості оптового торговця в базі даних Merkandi і які розміщує оголошення на www.merkandi.com.ua заявляє, що пропоновані товари не були підробленими і вони походять з законних джерел.

4. Кожен клієнт Merkandi, зареєстрований як склад у базі даних Merkandi та розміщуючи оголошення на веб-сайті merkandi.com.ua, заявляє, що пропоновані ним товари не були підроблені та надходять з юридичних джерел.
5. Кожен клієнт несе відповідальність за кореспонденцію, обмінювану з іншими користувачами. Масове надсилання повідомлень з таким самим або схожим вмістом, спамом та будь-якою іншою формою сукупності, небажане спілкування з користувачами заборонено. У випадках зловживання, обліковий запис Клієнта може бути заблокований.

§ 6 Атрибуція твердження про намірах, діях і заявах

1. Всі заяви представлені користувачем на платформі Merkandi, що передаються іншому користувачеві або прийнятий їм, і всі види комерційної діяльності та інших заяв чи дій правового значення (узагальнюючих "дія") вважаються діями, здійсненими клієнтом. Merkandi не діє у зв'язку з цим, ні від свого власного імені в якості представника третьої сторони.
2. Merkandi не несе відповідальності за прийняті дії по управлінню з цілю, виконання послуги, в рамках даної угоди.

§ 7 Виставлення рахунків, зарплата

1. Претензія компенсації встановленого періоду часу існує незалежно від використання платформи або можливих, згідно з угодою, обмежень на надання послуг, що здійснюються Merkandi. Це відноситься, зокрема, до обмежень на надання послуг, які можуть виникнути в результаті несумісних або певних налаштувань програмного забезпечення клієнта чи його провайдера. Надання послуг доступу до платформи Merkandi може бути обмежено, зокрема, якщо користувач потрапляє в заборгованість по сплаті членських внесків.
2. Учасник заявляє, що він згоден з тим, щоб отримувати рахунки і відповідну інформацію від Merkandi по пошті у форматі PDF для друку в оригіналі, і що він буде робити все можливе, щоб Merkandi завжди знав його  адресу електронної пошти, за якою можливо зв'язатися з ним. На вимогу Merkandi виставляє рахунок, які буде відправлений факсом або поштою.

§ 8 Обробка, зберігання та передача даних

1.З моментом подачі заявки і реєстрації на платформі Merkandi ви висловлюєте, як клієнт, згоду на зберігання і обробку своїх персональних та комерційних даних, а також внутрішньої електронної переписки, за умови, що вони збираються в комерційних цілях платформи, і архівування необхідно для цілей документації та безпеки.
2. Merkandi спеціально уповноважений використовувати ваші дані та адресу електронної пошти наступним чином:
a) розпоряджатися ними в рамках послуг, що надаються платформою Merkandi.
b) відправлення рахунку за доступ до бази даних та інформації від Merkandi, під час передплати і відразу після її завершення, поки дозвіл не буде скасовано.
c) передати їх уповноваженим підрозділам згідно нормативним обов'язків.
d) передавати їх третім особам - державним установам у всіх випадках, коли це буде предметом законних інтересів порталу Merkandi в результаті дій користувача на порталі. Клієнт висловлює згоду на вищесказане, приймаючи ці конкретні умови використання платформи Merkandi.

§ 9  Відмова від гарантійних зобов'язань

Відповідальність Merkandi обмежена у зв'язку з будь-якими інформаціями порталу Merkandi, заповіти, договори між третіми сторонами і запити товарів і послуг:

1. Merkandi не несе відповідальності за угоди, а також угоди та надану інформацію між індивідуальними клієнтами / оптовими складами.

2. Merkandi не несе відповідальності за товари і послуги, що надаються покупцеві. Зокрема Merkandi не несе відповідальності за точність та повноту даних і заяв, передбачених у базі даних покупця або складу, за якість і придатність для використання товарів і послуг, що надаються, та їх придатність для досягнення мети, поставленої перед покупцем за порушення права третіх осіб на що поставляються товари та послуги, а також за існування, надійності і платоспроможність клієнтів.

3. Merkandi не може виключити з абсолютною впевненістю, що особа, яка згадується як покупець або оптовик у поданих або прийнятих з допомогою платформи Merkandi звітності, по суті, існує. Фактичне авторство декларації про наміри є невизначеним. Тому клієнт розміщуючи або приймаючи пропозицію діє на свій страх і ризик.

 4. Merkandi також не може виключити з абсолютною впевненістю, що пароль не прийде в руки сторонніх осіб. Ризик повністю несе замовник. Виключена відповідальність Merkandi діяти в якості посланника без авторизації, за винятком навмисних дій або грубої необережності.

5. Будь-яка скарга на бази даних приймається протягом 7 днів з дати запуску для клієнта, щоб отримати доступ до бази даних. Скарга стосується своєчасності даних та записів, які містяться у них (з повними даними) в розмірі понад 3% від застарілих адрес. Ми не приймаємо скарг на відсутність або тимчасово не доступні товари з www.merkandi.com.ua а також телефонні номери та адреси електронної пошти.

6. Всі продукти та їх опис, що з'являються на сайті www.merkandi.com.ua є інформативними і не є пропозицією в розумінні Цивільного кодексу. Ми не гарантуємо і не несе відповідальності за доступність продуктів з www.merkandi.com.ua. Ми залишаємо за собою право на помилки в перекладі.


§ 10  Обмеження відповідальності

1. Merkandi не несе відповідальності за те, що платформа Merkandi тимчасово, зокрема, через робіт з технічного обслуговування не буде доступна для клієнта, якщо відсутність доступу не буде перевищувати в сукупності 5% року в календарний рік, а також тривалих перерв у доступі не викликані навмисними діями або повної недбалістю.
2. Merkandi не несе відповідальності за точність та / або повноту інформації, консультацій і рекомендацій, розміщених на веб-сайті Merkandi клієнтам, а також інформацію, поради та рекомендації оптових магазинів з бази даних, доступної за допомогою веб-сайтів Merkandi.
3. Merkandi відмежовується від зокрема, вмісту веб-посилань, пов'язаних з пропозицією, їх змістом і авторами і не несе відповідальності за зміст, угоди або збитки, що виникли в результаті використання таких посилань.
4. Merkandi не несе відповідальності за будь-які збитки виник внаслідок аварій і помилок програмного і апаратного забезпечення і, зокрема, технічних несправностей в мережі Інтернет. Зокрема, Merknadi не несе відповідальності, не залежно від причини, за шкоду, заподіяну в результаті відсутності доступу до мережі Інтернет або в результаті бездоганної роботи в Інтернеті, у зв'язку з використанням програмного забезпечення або апаратних засобів при використанні веб-сайтів Merkandi, а також помилкове або неналежне виконання договірних переваг з-за проблем по технічному обладнанню або програмному забезпеченню і з Інтернетом. Це особливо застосовується у разі обмежень по виконанню послуг, які можуть виникнути із-за несумісності або з певних параметрів клієнтського програмного забезпечення або його провайдера.
5. Merkandi не несе відповідальності за збитки, пов'язані з ненавмисним порушенням несуттєвого договірного зобов'язання. Це також відноситься і до ненавмисного порушення несуттєвого зобов'язання в ході переговорів і законної відповідальності з-за випадкового действования.
6. У разі відповідальності, за винятком умисних дій, зобов'язання виплатити компенсацію обмежується до типовим збитком, які можлива передбачити, і в будь-якому випадку тільки на розмірі середньої пошкоджень.
7. Merkandi не несе відповідальності за загальний вміст веб-сайтів третіх осіб, зокрема інтернет-магазинів, які прямо або опосередковано посилаються на платформі Merkandi.
8. Вищевказані обмеження відповідальності також відповідно застосовуються до законним представникам, співробітникам та третім особам, які Merkandi використовує з метою надання послуг.
9. Merkandi підкреслює, що покупець і претендент можуть застрахуватися від можливого збитку.
10.Всі назви та торгові марки, використовувані на цьому сайті, є зареєстрованими товарними знаками відповідних власників і використовуються тільки з метою ідентифікації.

§ 11 Юрисдикція судів, застосовуваний закон

1. Цей порядок регламентується законами Сполученого Королівства. Застосування Конвенції ООН про міжнародну купівлю-продаж товарів виключається, оскільки сторони порядку виключити застосування Закону про захист прав споживачів.
2. У Лондоні Магістратські суди місцевої юрисдикції всі контракти, замовлення, включені у відповідності з цими умовами. Merkandi залишає за собою право подати на користувача до суду компетентної юрисдикції для його або її.


§ 12  Прикінцеві положення

1. Не дозволяється на інкорпорацію загальних умов контрактів, замовлень клієнтів.
2Якщо яке-небудь положення цього договору / замовлення частково або повністю юридично недійсним, або коли воно втратить свою значимість в майбутньому, не впливає це на дійсність решти пунктів контракту / замовлення.
3. Умову юридично недійсну сторони погоджуються замінити юридично дійсним, яке в економічному плані буде якомога ближче умові неефективного.

Бесплатный NEWSLETTER Merkandi

Ежедневные уведомления о новых продуктах и новостях на сайте Merkandi.

Підписуючись на нашу розсилку, ви погоджуєтесь на обробку персональних даних у маркетингових цілях.