FLASH SALEFLASH SALE
-20%
На 1 рік РЕЄСТРАЦІЯ та ПОДОВЖЕННЯ
акції не можна поєднувати
5 Кількість решти пакетів

Кращі пропозиції оптові з 150 країн

Понад 100 000 задоволених користувачів

Пропонує дешевше до 90% від стартової ціни

Прямий контакт з торговими посередниками та оптовими торговцями

Для продавцов

Оптова торгова платформа №1 для покупців. Кращі пропозиції товарів з усього світу. Надлишки, товари, що закінчуються, і багато іншого. До 90% дешевше

Що таке Merkandi?

Merkandi - це міжнародний оптовий портал, що з'єднує оптових покупців з продавцями. На Merkandi ви знайдете різноманітні товари у великих кількостях від постачальників з усього світу. Це майданчик для підприємців, які шукають можливість придбати товари оптом за найкращими цінами.

Вище 100 000

пользователи

Вище 1 200

комментарии

Вище 150

країни світу

Відкрийте для себе світ оптової торгівлі з Merkandi

У Merkandi ми знаємо, що успіх в оптовій торгівлі вимагає доступу до найкращих пропозицій і надійних ділових партнерів. Тому ми створили платформу для покупців, яка пропонує численні переваги:

Неограниченное количество запросов

Мы предоставляем возможность отправки запросов для оптовиков без каких-либо ограничений через форму обратной связи и непосредственно по электронной почте.

Зручний інструмент пошуку

Мы предоставляем к вашим услугам продвинутая система поиска, благодаря которой быстро найдете нужный продукт.

Удобная панель управления учетными записями, контактами, предложениями и данными

Мы предлагаем профессиональный панель клиента, благодаря которой легко управлять сообщениями, избранным оптовиков или предложениями.

PREMIUM
Доступ до чорного списку оптовиків

Своим клиентам мы предоставляем ПРЕМИУМ черный список недобросовестных компаний, которые совершаете большую ошибку своих клиентов. Эти компании не присутствуют в списке оптовиков Merkandi.

Видно, контактные данные и оптовиков

У пропозиціях та в базі даних оптових продавців ми представляємо повну контактну інформацію продавців: адресу складу, номери телефонів та адресу www.

Щоденний бюлетень з новими оптовими пропозиціями з усього світу

На Ваш адрес электронной почты мы отправляем каждый день последние торговые предложения с товарами по самым выгодным ценам на рынке.

PREMIUM
Доступ к отзывам о магазинах

Ми надаємо клієнтам PREMIUM систему коментарів щодо оптовиків, яка дозволяє їм ознайомитися з думками щодо надійності окремих постачальників.

Доступ до пропозицій акцій із 150 країн світу зі знижками до -90%

Мы предоставляем возможность добраться до уникальных предложений на stocki марки со всей Европы, Азии и США.

Реєструйтеся сьогодні та купуйте дешевше!

Приєднуйтеся до групи з понад 100 000 задоволених користувачів

Данные оптового склада

Тобто те, як наші користувачі оцінюють нас

Гарний прозорий торговий майданчик, рекомендую всім виробникам і оптовикам. Дуже зрозуміла форма розміщення пропозицій. Надійна допомога консультанта. я рекомендую


Rafał Gomułka

Сайт чудово підходить для мого бізнесу, я думаю, що так буде і надалі. Ціни для нас дуже вигідні від комерційних у бізнесі.


mohamed laminj conteh

Прекрасний сайт, єдине, що ви можете додати, - це пошук за зростанням або за спаданням ціни на всьому сайті. Дякую


Cédric Montagnac

Переваги для покупців

Весь світ у вас під рукою

На міжнародній оптовій торговій платформі Merkandi ми об’єднуємо виробників і оптовиків переважно з Європи, а також з Азії та США. Наша спільнота — це зростаюча група виробників, оптовиків, торгових посередників, дистриб’юторів і власників магазинів, які щодня пропонують або хочуть купувати нові та вживані, відремонтовані чи пошкоджені товари. Наша головна мета – полегшити трейдерам пошук надійних ділових партнерів, налагодити з ними контакт і, зрештою, плідну співпрацю.

Для користувачів, зацікавлених у покупці, Merkandi пропонує доступ до міжнародної бази даних оптовиків, що спеціалізуються на продажу звичайних товарів і запасів - це оптова кількість дуже дешевих продуктів із виробничих надлишків, складських надлишків, товарів із повернених споживачів, закінчених серійна продукція, наприклад, сезонні розпродажі, а також поствиставкове та постлізингове обладнання, а також товари з ліквідації магазинів, оптовиків, складів і різних промислових підприємств.


Велика база даних перевірених торгових компаній

Після реєстрації та оплати річної підписки користувач отримує доступ до розширеної бази контактів оптовиків (адреси, телефони, сайти компаній), які продають звичайні товари, а також стокові та аутлетні товари.

Кожен оптовик на Merkandi перевіряється нашими співробітниками на його надійність. Завдяки цьому користувачі торгової платформи Merkandi отримують доступ до перевірених компаній і таким чином підвищують безпеку транзакцій. Кожен, хто хоче опублікувати свою пропозицію на Merkandi, підлягає перевірці.


Повна інформація в одному місці

Завдяки платформі користувачам, зацікавленим у придбанні дешевих товарів із певної галузі чи асортименту, не потрібно витрачати години на довгі та часто безрезультатні пошуки оптовиків на веб-сайтах. Після входу в обліковий запис Merkandi та натискання «Оптовий продаж» їм відкривається список перевірених компаній, що займаються оптовою торгівлею, товарами на складі або звичайними товарами в Європі та в усьому світі.

Кожна картка оптовика містить інформацію, призначену для полегшення контакту покупця та придбання товарів, які пропонує продавець. Ця інформація включає, серед іншого: форми доставки товарів, способи оплати придбаних товарів або мови, на яких можна зв'язатися з оптовиком. Користувачі ПРЕМІУМ-облікового запису також можуть бачити думки, надані оптовикам іншими покупцями. Це форма підсумку угод покупців, які рекомендують або не радять співпрацювати з даним оптовиком.

Реєструйтеся сьогодні та купуйте дешевше!

Приєднуйтеся до групи з понад 100 000 задоволених користувачів

Розширена пошукова система

Зрозуміла презентація веб-сайту та проста у використанні пошукова система дозволяють швидко та інтуїтивно зрозуміло шукати відповідних ділових партнерів і продукти. Таким чином, список може включати оптовиків лише з країни, вибраної користувачем, наприклад, оптовики з Німеччини, оптовики, які пропонують лише товари з вибраної галузі або підгалузі (наприклад, одяг, товари для дітей, товари після ліквідації компанії) або певну групу продуктів , наприклад, нові продукти, відремонтовані товари.

У пошуковій системі ви також можете зручно та швидко сортувати оптовиків за кількістю наявних у них пропозицій або сортувати пропозиції за ціною чи датою додавання. Також можливе відображення тільки тих оптовиків, які пропонують товари під замовлення. Вікно пошуку – це розширений інструмент, який звужує пошук за ключовими словами, наприклад: відомі бренди чи продукти.


Широкий асортимент продукції

На торговій платформі Merkandi користувачі також мають доступ до чіткої презентації пропозицій, організованих за категоріями та підкатегоріями. Щодня публікуються нові акції. В описі пропозиції оптовики надають детальну інформацію, наприклад, інформацію про ціну, доступну кількість товару, мінімальну суму замовлення, способи оплати та умови доставки. Завдяки цьому користувачі можуть швидко отримати детальну інформацію про найдешевші пропозиції на європейському ринку.

Крім того, платформа Merkandi пропонує, серед іншого: форми, які спрощують зв’язок із обраним оптовиком, персоналізована розсилка з інформацією про найкращі пропозиції, важливі зміни на веб-сайті та акціях, а також допомога багатомовного відділу обслуговування клієнтів, який працює з понеділка по п’ятницю.

Підсумовуючи, оптова торгова платформа Merkandi підтримує побудову мережі ділових контактів. Це полегшує пошук надійних оптовиків, які пропонують товари з галузі, яка цікавить покупця, а також дає змогу швидко та легко зв’язатися з оптовиком і придбати продукцію за найкращими цінами на ринку.

Мерканді у світі

Країни, в яких ми працюємо з нашими клієнтами

 

150 країн

У нас є пропозиції та користувачі з аж 150 країн

34 домени

У нас є аж 34 мовні версії нашої платформи

Сотні тисяч пропозицій

Асортимент кожної категорії від оптовиків з усього світу

Реєструйтеся сьогодні та купуйте дешевше!

Приєднуйтеся до групи з понад 100 000 задоволених користувачів

Бесплатный NEWSLETTER Merkandi

Ежедневные уведомления о новых продуктах и новостях на сайте Merkandi.