FLASH SALEFLASH SALE
-20%
На 1 рік РЕЄСТРАЦІЯ та ПОДОВЖЕННЯ
акції не можна поєднувати
24 Кількість решти пакетів

Кращі пропозиції оптові з 150 країн

Понад 100 000 задоволених користувачів

Пропонує дешевше до 90% від стартової ціни

Прямий контакт з торговими посередниками та оптовими торговцями

Для продавцов

Оптова торгова платформа №1 для продавців. Одна платформа, покриття по всьому світу. Багато інструментів і багато переваг

Що таке Merkandi?

Merkandi — це міжнародна платформа оптової торгівлі, яка об’єднує оптовиків, дистриб’юторів, імпортерів та експортерів, що працюють у сфері оптової торгівлі.

Наша платформа працює на європейському та світовому ринках, доступна багатьма мовами та дозволяє швидко охопити клієнтів, зацікавлених у постійній співпраці в постачанні піддонів або контейнерів з товарами.

Вище 100 000

пользователи

Вище 1 200

комментарии

Вище 150

країни світу

Відкрийте для себе світову торгівлю та збільште продажі з Merkandi

У Merkandi ми розуміємо, що успіх оптових продавців залежить від доступу до найкращих бізнес-інструментів. Тому ми створили платформу для продавців, яка пропонує численні переваги:

Продвижение Ваших предложений по всей Европе

Ми дбаємо про охоплення - ми розміщуємо ваші реклами товарів у Google, у соціальних мережах тощо.

Багатомовний опис вашої компанії

Ми перекладаємо опис вашої компанії на всі мови платформи

Импорт/Экспорт товаров в CSV, XLS, XML

Мы даем возможность размещать целые каталоги своих товаров одним кликом мыши.

Твоя фирма в международном каталоге

Мы размещаем Вашу компанию в международном справочнике оптовиков и производителей.

Публикация неограниченного количества вакансий

Мы предоставляем Вам возможность размещать предложения без лимита, с фотографиями и списками продуктов.

Допомога особистого радника

Ми пропонуємо вам підтримку та можливість проконсультуватися з вашим радником по телефону, електронною поштою, LiveChat.

Нові, вживані, відремонтовані та пошкоджені товари

Ми надаємо вам місце для публікації пропозицій продуктів із різних джерел.

Один рахунок - весь світ

Ми розміщуємо ваші пропозиції на всіх спеціалізованих сторінках ключових ринків рідною мовою покупців.

Без додаткових комісій за продаж

Ви платите лише за підписку, без прихованих платежів чи комісій за транзакції - з нами ви максимізуєте свої прибутки.

Зареєструйтеся сьогодні та почніть продавати

Приєднуйтеся до групи з понад 100 000 задоволених користувачів

Данные оптового склада

Тобто те, як наші користувачі оцінюють нас

Це найкраща оптова платформа, яку я бачив у своєму житті та з найкращим обслуговуванням клієнтів.


karim narimi

Чудова платформа для оптовиків. Рекомендую підписатися, щоб отримати всі деталі компаній, важливо перевірити компанії, щоб мати більше довіри для клієнтів


Marco La piana

Це один із найкращих сайтів для оптовиків, які хочуть продати свої запаси. Він дуже добре організований, що допомагає покупцеві знайти та вибрати те, що він шукає. А продавцям – щоб вони якнайшвидше продали схили доступними рекламними методами.


AIKATERINI BALOMENAKIS

Переваги для продавців

Весь світ у вас під рукою

На міжнародній платформі оптової торгівлі ми об’єднуємо виробників і оптовиків переважно з Європи, а також з Азії та США. Наша спільнота — це зростаюча група виробників, оптовиків, торгових посередників, дистриб’юторів і власників магазинів, які щодня пропонують або хочуть купувати нові та вживані, відремонтовані чи пошкоджені товари. Наша основна мета – полегшити трейдерам пошук надійних ділових партнерів, налагодити з ними контакт і, зрештою, плідну співпрацю.

Для користувачів, зацікавлених у покупці, Merkandi пропонує доступ до міжнародної бази даних оптовиків, що спеціалізуються на продажу звичайних товарів і запасів - це оптова кількість дуже дешевих продуктів із виробничих надлишків, складських надлишків, товарів із повернених споживачів, закінчених серійна продукція, наприклад, сезонні розпродажі, а також поствиставкове та постлізингове обладнання, а також товари з ліквідації магазинів, оптовиків, складів і різних промислових підприємств.


Повний і надійний профіль продавця

Після реєстрації та оплати річної передплати та проходження позитивної верифікації нашими співробітниками оптовик отримує статус продавця. Тоді він має доступ до бази даних оптовиків, які публікують пропозиції про продаж, а також у нього є обліковий запис продавця, використовуючи який він може розміщувати будь-яку кількість реклами своїх товарів.

Кожен, хто хоче опублікувати свою пропозицію на Merkandi, підлягає перевірці. Потім продавець може представити свою компанію на платформі багатьма мовами з повною контактною інформацією: адресою, електронною поштою, номером телефону, посиланням на офіційний веб-сайт і описом бізнесу. Завдяки цьому він підвищує довіру та визнання серед міжнародних клієнтів.


Удобная панель для продажи продуктов

Кожна картка оптовика містить інформацію, призначену для полегшення контакту покупця та придбання товарів, які пропонує продавець. Ця інформація включає, серед іншого: форми доставки товару, способи оплати за придбаний товар або мови, на яких можна зв'язатися з оптовиком Інтуїтивно зрозуміла та функціональна панель продавця дозволяє легко додавати, керувати та просувати пропозиції. Індикатор якості пропозиції дозволяє оптимізувати привабливість окремих пропозицій.

Використовуючи функціональну скриньку повідомлень і замовлень, ті, хто зацікавлені в придбанні виставлених товарів, можуть встановити прямий діловий контакт з продавцями та легко підтримувати постійні ділові відносини. Merkandi не стягує комісію з продажів, що означає, що оптовик отримує прибуток без будь-якої маржі чи додаткових комісій.

Зареєструйтеся сьогодні та почніть продавати

Приєднуйтеся до групи з понад 100 000 задоволених користувачів

Безкоштовна розсилка для покупців із 150 країн

Пропозиції тут найголовніше. Як користувачі Merkandi, так і люди, зацікавлені в оптовій торгівлі, які підтвердили свою підписку на безкоштовну розсилку, щодня отримують інформацію про нові продукти та найкращі пропозиції на платформі. Таким чином, товари, розміщені на платформі, регулярно представлені тисячам потенційних покупців, що підвищує шанс швидко знайти покупця. Зазначення вибраних категорій і груп товарів під час підписки на розсилку дозволяє отримувати пропозиції, які ідеально відповідають вашим потребам.

Підписники на багатомовну розсилку також отримують інформацію про важливі зміни на сайті та акції. Пропозиції, представлені на платформі Merkandi, видимі для всіх користувачів Інтернету, але щоб побачити контактні дані оптового продавця, який видає пропозицію, ви повинні зареєструватися на Merkandi.


Розширена статистика, відвідування профілю компанії та пропозиції

Завдяки доступу до розширеної статистики продавець на Merkandi має уявлення про ефективність своїх пропозицій. Він спостерігає за такими даними, як кількість переглядів пропозицій і профілів, а також може перевіряти кількість підписників профілю або пропозицій. Аналіз трафіку дозволяє оптовику краще коригувати свою стратегію продажів.

Завдяки багатомовному опису товару пропозиції охоплюють широку групу клієнтів з різних країн, а продавець отримує ще більше відвідувачів і має ще більше охоплення серед потенційних клієнтів. Крім того, щодня команда спеціалістів Merkandi піклується про продажі та популярність пропозицій оптовиків, наприклад, модеруючи пропозиції. Як користувач платформи, оптовик також може розраховувати на допомогу багатомовного відділу обслуговування клієнтів, який працює з понеділка по п’ятницю.

Підводячи підсумок, можна сказати, що оптова торгова площадка Merkandi підтримує продавців у створенні мережі ділових контактів. Це полегшує пошук надійних оптових покупців, зацікавлених у продукції з пропозиції Продавця в галузі, а також забезпечує швидкий і легкий контакт з ними та продаж продукції за конкурентними ринковими цінами.

Мерканді у світі

Країни, в яких ми працюємо з нашими клієнтами

 

150 країн

У нас є пропозиції та користувачі з аж 150 країн

34 домени

У нас є аж 34 мовні версії нашої платформи

Тисячі покупців

Велика група зацікавлених у покупці

Зареєструйтеся сьогодні та почніть продавати

Приєднуйтеся до групи з понад 100 000 задоволених користувачів

Бесплатный NEWSLETTER Merkandi

Ежедневные уведомления о новых продуктах и новостях на сайте Merkandi.