У ціні річної підписки на
припадає до 15 місяців
12+3 місяці БЕЗКОШТОВНО
для РЕЄСТРАЦІЇ
та ПОДНОВЛЕННЯ
Добро пожаловать!

Кращі пропозиції оптові з 150 країн

Більше 75 тис. задоволених користувачів

Пропонує дешевше до 90% від стартової ціни

Прямий контакт з торговими посередниками та оптовими торговцями

Товарная группа

Товарная группа

A-Ware

Новий товар в оригінальній упаковці. Залишки товару, ліквідація магазинів, товари збанкрутілих підприємств, аукціони судових приставів. Гарантія виробника або оптовика (довжина гарантії залежить від товару).

B-Ware

Нові товари - після експозиції, після лізингу, які були у вжитку або відремонтовані (refurbished). Технічно завжди 100% придатні, продаються в оригінальних або замінених упаковках. Для деяких товарів цього класу надається гарантія 12 місяців, але зазвичай це гарантія на запуск - 4 тижні.

C-Ware

Товар пошкоджений. Як правило, незначні електричні несправності, які дуже легко видалити. Продукція - повернення від клієнтів. Часто це новий продукт, якого клієнт ще не одержав. Вони включають в себе, наприклад, повернення висланих товарів, неправильно вибрані товар, або просто пошкоджені в транспорті або зламані товари. Коли ви купуєте цей клас товарів клієнт платить тільки відсоток вартості товарів. C-Ware не підлягає обміну. Там немає ніяких гарантій. Товари не мають гарантії.

Змішати / повернути

У більшості випадків це неперевірені повернення клієнтів, зазвичай упаковані в оригінальні коробки (це не правило, хоча). Оскільки існують різні причини для повернення продуктів, деякі з них можуть бути повністю робочими, а інші можуть не працювати. Головне, щоб ні Ви, ні оптовий продавець не знали про стан цих предметів, тому вони продаються як є, без гарантії або навіть з можливістю їх повернення. З іншого боку, продукти, які не були протестовані на роботу, зазвичай продаються за невеликий перелом RRP, що робить їх досить цікавими оптовими продуктами для покупки.

Refurbished

Товар новобудова від виробника або авторизованого сервісного центру. Технічно завжди на 100% справний, продається в упаковках замінників. На обладнання типу капремонту надається, як правило, 4 тижнева гарантія завантаження.

Outlet

Товар не використовувався, родом насамперед з кінців серії, надлишки, фрази споживачів або залишки непроданих магазинів першого контуру. Це можуть бути товари як минулих сезонів, так і поточних колекцій, які часто з'являються в неповних розмірів, продаються в приймальних ємностях і т. д.

Бесплатный NEWSLETTER Merkandi

Ежедневные уведомления о новых продуктах и новостях на сайте Merkandi.

Підписуючись на нашу розсилку, ви погоджуєтесь на обробку персональних даних у маркетингових цілях.