FLASH SALEFLASH SALE
-20%
На 1 рік РЕЄСТРАЦІЯ та ПОДОВЖЕННЯ
акції не можна поєднувати
5 Кількість решти пакетів

Кращі пропозиції оптові з 150 країн

Понад 100 000 задоволених користувачів

Пропонує дешевше до 90% від стартової ціни

Прямий контакт з торговими посередниками та оптовими торговцями

Сорт

Сорт

НОВИЙ

Новий товар в оригінальній упаковці. Залишки товару, ліквідація магазинів, товари збанкрутілих підприємств, аукціони судових приставів. Гарантія виробника або оптовика (довжина гарантії залежить від товару).

ВИКОРИСТАНИЙ

Нові товари - після експозиції, після лізингу, які були у вжитку або відремонтовані (refurbished). Технічно завжди 100% придатні, продаються в оригінальних або замінених упаковках. Для деяких товарів цього класу надається гарантія 12 місяців, але зазвичай це гарантія на запуск - 4 тижні.

ПОШКОДЖЕНИЙ

Товар пошкоджений. Як правило, незначні електричні несправності, які дуже легко видалити. Продукція - повернення від клієнтів. Часто це новий продукт, якого клієнт ще не одержав. Вони включають в себе, наприклад, повернення висланих товарів, неправильно вибрані товар, або просто пошкоджені в транспорті або зламані товари. Коли ви купуєте цей клас товарів клієнт платить тільки відсоток вартості товарів. C-Ware не підлягає обміну. Там немає ніяких гарантій. Товари не мають гарантії.

Змішує / повертає

У більшості випадків це неперевірені повернення клієнтів, зазвичай упаковані в оригінальні коробки (це не правило, хоча). Оскільки існують різні причини для повернення продуктів, деякі з них можуть бути повністю робочими, а інші можуть не працювати. Головне, щоб ні Ви, ні оптовий продавець не знали про стан цих предметів, тому вони продаються як є, без гарантії або навіть з можливістю їх повернення. З іншого боку, продукти, які не були протестовані на роботу, зазвичай продаються за невеликий перелом RRP, що робить їх досить цікавими оптовими продуктами для покупки.

Відремонтований

Товар новобудова від виробника або авторизованого сервісного центру. Технічно завжди на 100% справний, продається в упаковках замінників. На обладнання типу капремонту надається, як правило, 4 тижнева гарантія завантаження.

Outlet

Товар не використовувався, родом насамперед з кінців серії, надлишки, фрази споживачів або залишки непроданих магазинів першого контуру. Це можуть бути товари як минулих сезонів, так і поточних колекцій, які часто з'являються в неповних розмірів, продаються в приймальних ємностях і т. д.

Бесплатный NEWSLETTER Merkandi

Ежедневные уведомления о новых продуктах и новостях на сайте Merkandi.