У ціні річної підписки на
припадає до 15 місяців
12+3 місяці БЕЗКОШТОВНО
для РЕЄСТРАЦІЇ
та ПОДНОВЛЕННЯ
Добро пожаловать!

Кращі пропозиції оптові з 150 країн

Більше 75 тис. задоволених користувачів

Пропонує дешевше до 90% від стартової ціни

Прямий контакт з торговими посередниками та оптовими торговцями

Політика конфіденційності

Політика конфіденційності в MERKANDI LTD

ілі та сфера дії ПолітикиЦ

Адміністратором персональних даних Користувачів платформи Merkandi, які є фізичними особами, є Merkandi LTD (Unit 4E, Enterprise Court S63 5DB Rotherham, United Kingdom), що означає, що він визначає цілі та методи обробки ваших персональних даних.

Метою Політики є визначення дій, які вживає Merkandi для захисту ваших персональних даних, які обробляються через платформу та мобільний додаток, а також у рамках супутніх послуг. Політика, зокрема, визначає обсяг та правову основу для обробки ваших персональних даних, зібраних Merkandi у зв’язку з використанням вами платформи та мобільного додатка. Ми отримуємо від вас ваші персональні дані, коли ви створюєте обліковий запис, у зв’язку з діяльністю, що здійснюється на платформі, розміщенням або переглядом пропозицій, а також у зв’язку з оновленнями ваших особистих даних, здійсненими через обліковий запис. Обробка персональних даних також може бути пов’язана з виконанням ряду інших заходів, безпосередньо пов’язаних із використанням платформи та мобільного додатка. Використання платформи, включаючи завантаження мобільного додатка або використання мобільного додатка чи супутніх послуг, можливе лише після ознайомлення з положеннями цієї Політики та Положення.

Обсяг персональних даних, що обробляються

Обсяг персональних даних, які обробляються Merkandi, може змінюватися в залежності від того, які послуги або функції, надані Merkandi, ви використовуєте:

Реєстрація

Під час реєстрації нам потрібні такі персональні дані: адреса електронної пошти, логін, пароль, номер телефону та інформація про компанію (підприємство) та її адресу. Ненадання вищевказаних даних означає, що ми не зможемо укласти з вами договір, і, відповідно, ви не зможете користуватися послугами Merkandi.

Використання облікового запису

Після реєстрації ми зобов’язуємо вас заповнити ідентифікаційні дані та надати інформацію про адресні дані, а також контактні дані, необхідні для зв’язку. Щоб мати можливість повною мірою скористатися перевагами платформи, ми зобов’язуємо вас вказати свій вік, щоб ми могли перевірити вашу дієздатність. Якщо ви надасте нам рахунок для виведення коштів, ми обробимо заявлені персональні дані, пов’язані з цим рахунком, тобто ім’я та прізвище, номер банківського рахунку та адресу проживання.

Щоб повністю активувати ваш обліковий запис, ми вимагаємо від вас надати відповідні документи, які уможливлюють перевірку. Завдяки цьому ми зможемо підтвердити дані, які ви надаєте в процесі створення облікового запису. Ми оброблятимемо персональні дані, що містяться в перевірочних документах, для цілей роботи платформи.

Після реєстрації облікового запису та під час користування послугами Merkandi ми зобов’язуємо вас постійно оновлювати всі надані персональні дані, якщо відбулися якісь зміни в будь-якому обсязі.

Крім того, ми збираємо інформацію про вашу діяльність на платформі, в т.ч про історію покупок, видані пропозиції, вибрані способи оплати, а також зміст коментарів і надісланих повідомлень.

Використовуючи свій обліковий запис, ви також можете надати нам інші, необов’язкові персональні дані, наприклад, розмістивши свою фотографію або графіку, які можуть представляти ваше зображення (аватар), таким чином даючи згоду на їх обробку. Надання таких персональних даних є повністю добровільним.

Крім того, ми можемо отримати ваші персональні дані у зв’язку з використанням вами можливості входу на платформу або мобільний додаток за допомогою зовнішніх служб аутентифікації, які пропонують інші організації, що працюють незалежно від Markandi.pl (наприклад, послуги, які пропонують Google, Apple або служби пропоновані як частина веб-сайтів, у тому числі соціальних мереж, наприклад Facebook). У такому випадку ми збираємо ваші персональні дані лише у формі вашого імені та прізвища чи імені користувача, адреси електронної пошти та аватара, опублікованих на такому сервісі чи веб-сайті, і ми можемо присвоїти ці персональні дані вашому обліковому запису або обробляти їх лише для мета входу або реєстрації на платформі. . При використанні зовнішніх сервісів аутентифікації ознайомтеся з положеннями та правилами обробки персональних даних суб’єктів, які пропонують такі послуги.

Здійснення транзакції

Для здійснення платежів необхідна обробка інших персональних даних, тобто даних, що містяться в пропозиції (включаючи, зокрема, зміст пропозиції), даних про транзакції (зокрема щодо номера банківського рахунку, способу оплати, адреси доставки, способу доставки), дані до рахунку-фактури з ПДВ та дані, що дозволяють відстежувати відправлення, надсилати повідомлення, спілкуватися з іншими Користувачами та здійснювати оплату послуг, що надаються Merkandi. Merkandi також може мати доступ до вмісту повідомлень, надісланих між Користувачами в рамках обговорень та суперечок. Для обробки транзакцій ми можемо використовувати персональні дані, які були надані нам під час Реєстрації. Крім того, у сфері підтримки продажів ми також можемо обробляти ваші персональні дані, в т.ч вартість обороту, відомості про замовлення (їх виконання або скасування, номери відвантажень).

Форма Зворотного Зв'язку

У контактній формі ми обробляємо контактні дані, необхідні для зв’язку з вами та виконання вашого запиту. Це можуть бути особисті дані, такі як ім’я та прізвище, адреса електронної пошти або номер телефону.

Крім того, як частина сервісу Користувача, ми також можемо зв’язатися з вами за допомогою використання персональних даних, наданих для цієї мети у вашому обліковому записі або наданих вами через канали соціальних мереж (наприклад, Facebook Messenger, Instagram, Twitter, WhatsApp, WeChat). У разі контакту з Merkandi через канали соціальних мереж, які пропонуються незалежними від нас організаціями, Merkandi збирає персональні дані у вигляді імені Користувача (наприклад, у Facebook Messenger, Instagram, Twitter) або номера телефону (наприклад, у WhatsApp, WeChat) лише для контактів. Якщо це дозволено чинним законодавством, Merkandi також матиме право отримувати та зберігати інші персональні дані щодо спілкування, наприклад, інформацію про запити на підтримку чи зворотний зв’язок від Користувачів.

Вхідні дзвінки на гарячу лінію

Вхідні дзвінки на гарячу лінію Merkandi записуються. Якщо ви вирішили зв’язатися з нами по телефону, ваші персональні дані, в т.ч. щодо номера телефону та змісту запису (включаючи інформацію, надану під час розмови), ми обробимо з метою обробки запиту.

Участь у програмах лояльності, конкурсах або рекламних кампаніях

У зв’язку з вашою участю в програмах лояльності, конкурсах чи рекламних кампаніях ми оброблятимемо ваші персональні дані, необхідні для здійснення вищезазначених заходів. Залежно від типу організованого заходу вони можуть бути, зокрема, ім’я та прізвище, контактні дані (наприклад, номер телефону чи адреса електронної пошти) або будь-які інші дані, необхідні для відповідності критеріям участі в цих заходах.

Маркетингова діяльність

У рамках маркетингової діяльності ми можемо, виходячи з законного інтересу або на основі вашої згоди, обробляти інформацію, яка допомагає нам узгоджувати рекламні оголошення та вміст із вашими уподобаннями та очікуваннями (у тому числі у зв’язку з показом поведінкової реклами). Вони можуть бути, серед інших IP-адреса, дані файлів cookie або інформація про ваш трафік на веб-сайті, включаючи переглянуті пропозиції та вподобання щодо цього. Крім того, на основі вищезазначених умов, ми також обробляємо ваші контактні дані, включаючи дані, необхідні для надсилання інформації, включаючи комерційну інформацію, у межах, наданих вами (номер телефону або адреса електронної пошти).

Аналітична та статистична діяльність

Ваші персональні дані також можуть оброблятися нами для аналітичних та статистичних цілей, у тому числі з метою проведення опитувань. Для цих цілей ми в першу чергу будемо використовувати інформацію про вашу діяльність на Платформі, включаючи інформацію, пов’язану з використанням окремих послуг, а також персональні дані щодо ваших уподобань та очікувань. За допомогою опитувань, надісланих Користувачам електронною поштою або доступних безпосередньо на Платформі, Merkandi може збирати від вас персональні дані, які можуть, наприклад, включати вік. Ми також можемо використовувати ваші персональні дані для забезпечення належного рівня безпеки для Платформи. У зв’язку з цим Merkandi використовує, серед іншого, технологія на основі цифрової дактилоскопії, яка полягає у завантаженні т. зв цифрові «відбитки пальців» пристроїв користувачів, які дозволяють нам ідентифікувати пристрій, який ви використовуєте, або програму, яку ви встановлюєте. Інформація, яку ми збираємо про вас у зв’язку з цим, може становити персональні дані. Ми можемо обробляти такі персональні дані, як IP-адреса, дані файлів cookie, параметри програмного та апаратного забезпечення, які ви використовуєте, конфігурація вашого пристрою (наприклад, дані про встановлені плагіни) або інформація про ваш трафік на веб-сайті (включаючи використання мережевих протоколів зв’язку), переглянуті сторінки та інформація про використання мобільного додатка.

Дії, пов'язані з позовом або захистом від позовів

Ми можемо обробляти ваші персональні дані у зв’язку з нашим правом переслідувати або захищати від претензій. З цією метою Merkandi обробляє ваші персональні дані протягом усього періоду, протягом якого термін дії претензій, що випливають з вашого договору з Merkandi або пов’язані з використанням послуг, наданих Merkandi, платформами та мобільним додатком, не закінчився відповідно до чинного законодавства. Це може бути, наприклад, сума заборгованості, інформація, пов’язана з конкретним замовленням або пропозицією, дані транзакції або інформація, отримана у зв’язку зі зверненням на гарячі лінії Merkandi. Обсяг оброблюваних нами персональних даних може час від часу змінюватися залежно від предмета претензії.

Цілі, підстави та термін обробки персональних даних

Залежно від того, якими послугами Merkandi ви користуєтеся, існують різні цілі та правові підстави для обробки персональних даних Merkandi та періоди, протягом яких Merkandi може зберігати або використовувати ваші персональні дані.

Для кожної з цілей обробки ми визначили правову основу та максимальний термін зберігання персональних даних. Після зазначеного періоду ми не будемо використовувати персональні дані для зазначеної мети. Однак це не означає, що ми будемо видаляти їх у кожному разі. Ми будемо зберігати ваші персональні дані протягом найдовшого із зазначених періодів, що стосуються конкретних послуг Merkandi. Нижче ми описали стандартні дії щодо персональних даних у зв’язку з використанням послуг, які надає Merkandi. Більш детальну інформацію про обробку персональних даних при використанні певних сервісів також можна знайти в положеннях цих сервісів.

Реєстрація облікового запису та обслуговування, обробка транзакцій користувача

Використання деяких функцій, доступних на Платформі (у тому числі використання мобільного додатка), вимагає від вас реєстрації відповідно до Правил. Налаштування та використання облікового запису передбачає обробку нами ваших персональних даних.

Merkandi також обробляє ваші персональні дані у зв’язку з обробкою Трансакції.

Інформація, яку ви розміщуєте на платформі, не надходить від Merkandi і не ініційована Merkandi. Тому, наскільки це можливо відповідно до чинного законодавства, Merkandi не несе відповідальності за надану інформацію. Там, де це можливо, пропозиції та повідомлення не повинні містити персональних даних. Коли ви додаєте свої персональні дані в пропозиції або повідомлення, ви робите це на основі свого власного обґрунтованого та зваженого рішення. Тому слід ретельно розглянути ризики, пов’язані з наданням такої інформації.

У зв’язку з обробкою вашого облікового запису та ваших транзакцій ми обробляємо ваші персональні дані відповідно до правил, описаних у таблиці нижче. Крім того, ваші персональні дані можуть оброблятися для інших цілей, включаючи аналітичні, маркетингові та забезпечення безпеки наданих послуг, про які ви дізнаєтеся більше в цій Політиці.

У зв’язку з виконанням деяких ваших транзакцій (наприклад, операції, які підлягають архівації або розрахунку з ПДВ Merkandi), ми зобов’язані за законом обробляти, включно з архівуванням, персональні дані щодо цих операцій.

Мета обробки персональних даних Правова основа обробки персональних даних Термін зберігання персональних даних з певною метою (термін зберігання)
Вжиття дій, пов'язаних з веденням реєстрації Користувачем та наданням електронних послуг у сфері обслуговування облікових записів користувачів Merkandi ст.6 розд. 1 літ. b GDPR (необхідність укладання та виконання договору) - персональні дані, необхідні для створення та роботи облікового запису До завершення послуги
Надання індивідуального символу налаштуванням облікового запису (розміщення аватара та інших необов'язкових персональних даних в акаунті) або надання персональних даних при вході на платформу через зовнішній сервіс Стаття 6 (1) (a) GDPR (Згода Користувача) - лише в рамках необов'язкових Персональних даних, які не потрібні для використання Облікового запису Доки необов'язкові персональні дані не буде видалено з Облікового запису (згода відкликана) або не буде завершено надання послуги
Розгляд скарг, у тому числі вирішення технічних проблем ст.6 розд. 1 літ. f GDPR (законний інтерес Merkandi у захисті прав Merkandi та користувача) Поки скарга не буде розглянута або повідомлена проблема не буде вирішена
Пред'явлення позовів та захист від претензій, що випливають із укладеного договору або пов'язані з наданням послуг, у тому числі стягнення боргів, ведення судового, арбітражного та медіаційного розгляду ст.6 розд. 1 літ. f GDPR (законний інтерес Merkandi у захисті прав Merkandi) До останнього дня календарного року, що настає після закінчення 3 років з дня закінчення служби
Виконання встановлених законом зобов'язань, що випливають з нормативно-правових актів з оподаткування та бухгалтерського обліку Стаття 6 (1) (a) GDPR. c GDPR у зв'язку зі ст. 70 § 1 Податкового кодексу та ст. 74 Закону про бухгалтерський облік (необхідний для виконання юридичного обов'язку) 5 років після закінчення календарного року, в якому минув строк сплати податку
Виконання зобов'язань з обробки, включаючи архівування даних про транзакції, отримані в результаті пакету ПДВ для електронної комерції ст.6 розд. 1 літ. c GDPR (юридичне зобов'язання) 10 років з кінця року, в якому була здійснена операція.

Підтримка користувачів і контактна форма

Якщо ви звернетеся до відділу обслуговування клієнтів, у тому числі зателефонувавши на гарячу лінію, Merkandi може обробляти (наприклад, зберігати або аналізувати) ваші персональні дані в рамках роботи Платформи.

Merkandi також може збирати ваші персональні дані, якщо ви зв’язуєтесь з нами за допомогою інструментів, доступних у Merkandi, включаючи контактну форму, доступну в Merkandi. Ці персональні дані необхідні для того, щоб Merkandi могла зв’язатися з вами, а також щоб ви могли зв’язуватися з іншими Користувачами для цілей, безпосередньо пов’язаних з функціонуванням Merkandi. Контактна форма, надана Merkandi, не використовується для приватного листування, не пов’язаного з операцією, і її використання для таких цілей може становити порушення Правил. З метою протидії порушенням законодавства, у тому числі недобросовісним діям, Merkandi збирає дані про спілкування, здійснене за допомогою вищезгаданої форми. Merkandi також може аналізувати та блокувати за допомогою спеціального програмного забезпечення вміст повідомлень, надісланих між Користувачами через вищезгадану контактну форму, зокрема, якщо вони є спамом (небажаною рекламною інформацією), містять заборонений вміст, наприклад, заохочення до вчинення злочинів чи іншим чином. загрожують безпеці Користувачів. , наприклад, мають на меті незаконне отримання пароля до облікового запису або порушення Правил.

У зв'язку з обробкою запитів на адресу Merkandi. в тому числі через контактну форму, ми обробляємо ваші персональні дані відповідно до правил, описаних у таблиці нижче. Ваші персональні дані також можуть оброблятися для інших цілей, включаючи аналітичні, маркетингові та забезпечення безпеки наданих послуг, про які ви дізнаєтеся більше в цій Політиці.

Мета обробки персональних даних Правова основа обробки персональних даних Термін зберігання персональних даних з певною метою (термін зберігання)
Звернення до Користувачів, у тому числі для цілей, пов’язаних із наданням послуг, обслуговуванням користувачів, через доступні канали зв’язку, зокрема електронну пошту, телефон та канали соціальних мереж; ст.6 розд. 1 літ. b GDPR (необхідність виконання контракту) До завершення надання послуг
Обробка запитів користувачів, зокрема, надається до відділу обслуговування клієнтів та через контактну форму, якщо вони безпосередньо не пов’язані з виконанням договору ст.6 розд. 1 літ. f GDPR (законний інтерес Merkandi у відповіді на запити) До завершення відповіді чи предмета запиту чи запиту
Попередження порушень у проведеному спілкуванні ст.6 розд. 1 літ. f GDPR (законний інтерес Merkandi у забезпеченні безпеки наданих послуг) Поки спілкування не буде завершено
Застосування та розвиток автоматизованих каналів зв'язку (машинне навчання) ст.6 розд. 1 буква f GDPR (удосконалення алгоритму, що відповідає за функціонування автоматизованих каналів зв'язку) Протягом 12 місяців з дати відправлення повідомлення
Пред'явлення позовів та захист від претензій, що випливають із укладеного договору або пов'язані з наданням послуг, у тому числі стягнення боргів, ведення судового, арбітражного та медіаційного розгляду ст.6 розд. 1 літ. f GDPR (законний інтерес Merkandi у захисті прав Merkandi) До останнього дня календарного року, що настає після закінчення 3 років з дня закінчення служби

Програми лояльності, конкурси, рекламні кампанії

Merkandi може організовувати конкурси або рекламні кампанії. Якщо ви вирішите взяти участь у такому заході, ваші персональні дані (наприклад, інформація, необхідна для контакту) можуть бути використані Merkandi для ефективного його проведення. Контактні дані Користувачів, які добровільно беруть участь у заходах, обробляються Merkandi відповідно до законодавства та для цілей, пов’язаних із цими подіями. У рамках Платформи Користувачі також можуть приєднатися до програм лояльності.

Якщо ви берете участь у програмі, конкурсі або рекламній кампанії, ваші персональні дані можуть використовуватися Merkandi відповідно до наведеної нижче таблиці, однак більш детальні правила обробки персональних даних можуть бути включені у спеціальні правила цих заходів. Крім того, ваші персональні дані можуть оброблятися для інших цілей, включаючи аналітичні, маркетингові та забезпечення безпеки наданих послуг, про які ви дізнаєтеся більше в цій Політиці.

Мета обробки персональних даних Правова основа обробки персональних даних Термін зберігання персональних даних з певною метою (термін зберігання)
Вчинення дій, спрямованих на укладення договору та надання послуг в рамках надання можливості участі в програмі лояльності ст.6 розд. 1 літ. b GDPR (необхідний для укладення та виконання договору) або якщо ви надаєте необов’язкові Персональні дані – ст. 6 (1) (a) GDPR (згода) До завершення участі в програмі лояльності або у разі необов'язкових персональних даних - до відкликання згоди
Дозвіл участі в конкурсі або рекламній кампанії ст.6 розд. 1 літ. f GDPR (законний інтерес, що полягає у виконанні зобов'язань, що випливають із публічної обіцянки, організації конкурсів або подібних дій, у тому числі у зв'язку з виконанням діяльності, спрямованої на просування бренду Merkandi) До завершення участі в конкурсі (наприклад, отримання призу) або рекламної кампанії або до подання ефективного заперечення
Виконання встановлених законом зобов'язань, що випливають з нормативно-правових актів з оподаткування та бухгалтерського обліку Стаття 6 (1) (a) GDPR. c GDPR у зв'язку зі ст. 70 § 1 Податкового кодексу та ст. 74 Закону про бухгалтерський облік (необхідний для виконання юридичного обов'язку) 5 років після закінчення календарного року, в якому минув строк сплати податку
Подання позовів та захист від претензій, що випливають з укладеного договору або пов’язані з наданням можливості участі у заході/реалізації заходу, включаючи стягнення боргу, судові, арбітражні та медіаційні розгляди ст.6 розд. 1 літ. f GDPR (законний інтерес Merkandi у захисті прав Merkandi) До останнього дня календарного року, що настає після закінчення 3 років з моменту закінчення участі в заході/проведення заходу

Маркетингова діяльність

Merkandi також може використовувати ваші персональні дані з метою здійснення маркетингової діяльності. Такі дії можуть включати:

відображення маркетингового контенту на Платформі або в мобільному додатку, який не відповідає вашим уподобанням (контекстна реклама). Якщо персональні дані використовуються для відображення контекстної реклами, їх обробка відбувається у зв’язку з реалізацією законного інтересу адміністратора або третьої особи, що полягає в просуванні власного бізнесу Merkandi або діяльності третіх осіб;

відображення маркетингового вмісту, що відповідає вашим уподобанням, включаючи налаштування категорії пропозицій або окремих пропозицій у налаштуваннях Платформи або налаштування сторонніх послуг на основі вашої активності на Платформі (поведінкова реклама). Ваші персональні дані, включаючи персональні дані, зібрані за допомогою файлів cookie та інших подібних технологій, потім обробляються Merkandi та зовнішніми організаціями для маркетингових цілей. Такі дії вживаються лише після того, як ви дасте свою згоду, яку можна відкликати в будь-який час.

здійснення інших видів діяльності, пов’язаних із прямим маркетингом товарів чи послуг (розсилання комерційної інформації електронними засобами чи інша маркетингова діяльність) за допомогою різних електронних каналів зв’язку, у тому числі за допомогою електронної пошти, SMS/MMS, push. Також зв'язуємося з нами по телефону. Такі дії здійснюються на основі законних інтересів Merkandi або законних інтересів суб'єктів, які співпрацюють з Merkandi. Згода може бути відкликана в будь-який час.

Для здійснення маркетингової діяльності Merkandi в деяких випадках використовує профілювання. Це означає, що завдяки автоматичній обробці персональних даних ми оцінюємо вибрані фактори, що стосуються Користувачів, щоб проаналізувати їх поведінку або створити прогноз на майбутнє. Це дозволяє краще налаштувати відображуваний контент до індивідуальних уподобань та інтересів Користувача.

У зв’язку з проведенням маркетингових заходів ми обробляємо ваші персональні дані відповідно до правил, описаних у таблиці нижче. Ваші персональні дані також можуть оброблятися для інших цілей, у тому числі для аналітичних цілей та для забезпечення безпеки наданих послуг, про які ви дізнаєтеся більше в цій Політиці.

Мета обробки персональних даних Правова основа обробки персональних даних Термін зберігання персональних даних з певною метою (термін зберігання)
Wyświetlanie reklamy kontekstowej (prowadzenie marketingu bezpośredniego własnych usług lub towarów Merkandi  lub usług bądź towarów osób trzecich) ст.6 розд. 1 літ. f GDPR (законний інтерес Merkandi у просуванні товарів або послуг Merkandi або третіх сторін) Поки ви не перестанете використовувати Платформу чи мобільний додаток
Wyświetlanie reklamy behawioralnej na podstawie uprzednio przeglądanych treści, dostosowywanie kategorii ofert lub poszczególnych ofert w ustawieniach Platformy lub ustawieniach usług podmiotów zewnętrznych na podstawie aktywności na Platformie ст.6 розд. 1 літ. f GDPR у зв'язку з жарт. 173 Закону про телекомунікації (законний інтерес Merkandi у просуванні товарів або послуг Merkandi або третіх осіб у зв'язку з наданою згодою) Доки згода не буде відкликана (згідно з положеннями законодавства про телекомунікації) або не буде висловлено ефективне заперечення проти обробки персональних даних
Kontaktowanie się z Użytkownikami w celach związanych z dozwolonymi działaniami marketingowymi, poprzez dostępne kanały komunikacji elektronicznej, w tym przez e-mail, SMS/MMS push. Kontakt przez telefon ст.6 розд. 1 літ. f GDPR у зв'язку з жарт. 10 Закону про надання електронних послуг або ст. 172 Закону про телекомунікації (законний інтерес Merkandi у просуванні товарів або послуг Merkandi або третіх осіб у зв'язку із згодою, наданою на канал зв'язку) Доки згода на отримання повідомлень чи інформації не буде відкликана (відповідно до положень Закону про надання електронних послуг або телекомунікаційного законодавства) або не буде висловлено ефективне заперечення проти обробки Персональних даних

Аналітична та статистична діяльність та опитування

Ваші персональні дані можуть оброблятися Merkandi для аналітичних та статистичних цілей. У цьому випадку ми використовуємо ваші персональні дані для аналізу активності, визначення торгових переваг та покращення функціональності та якості послуг Merkandi. Можливість обробки Merkandi для аналітичних та статистичних цілей інформації, зібраної за допомогою файлів cookie та подібних технологій, залежить від згоди Користувача на зберігання такої інформації на кінцевому пристрої.

За допомогою опитувань, надісланих Користувачам електронною поштою або доступних безпосередньо на Платформі, Merkandi збирає персональні дані користувачів, які можна використовувати для перевірки уподобань Користувачів та коригування пропозиції Merkandi відповідно до їхніх очікувань. Такі персональні дані також використовуються для розробки статистичного аналізу.

У зв’язку з проведенням аналітичної та статистичної діяльності ми обробляємо ваші персональні дані згідно з правилами, наведеними в таблиці нижче. Ваші персональні дані також можуть оброблятися для інших цілей, зокрема для забезпечення безпеки наданих послуг, про які ви дізнаєтеся більше в цій Політиці.

Мета обробки персональних даних Правова основа обробки персональних даних Термін зберігання персональних даних з певною метою (термін зберігання)
Проведення статистичних аналізів ст.6 розд. 1 літ. f GDPR (законний інтерес Merkandi в аналізі діяльності користувачів, включаючи історичну діяльність, з метою оптимізації наданих послуг) До завершення зберігання персональних даних Користувача у зв’язку з іншою активною метою обробки або до моменту, коли буде висловлено дійсне заперечення проти обробки Персональних даних (але не довше, ніж до останнього дня календарного року, що настає після 3 років з моменту закінчення надання послуг Merkandi)
Управління трафіком на Платформах, включаючи моніторинг активності Користувачів, що включає, серед іншого, шукані ключові слова та опубліковані пропозиції ст.6 розд. 1 літ. f GDPR (законний інтерес Merkandi в аналізі діяльності користувачів з метою оптимізації наданих послуг) Персональні дані обробляються в режимі реального часу, тому вони зберігатимуться до закінчення використання Користувачем послуг, наданих Merkandi на Платформах (тобто доки він не залишить веб-сайт).
Проведення опитувань, досліджень та аналізів щодо Платформи, у тому числі з точки зору функціонування, покращення роботи доступних сервісів або оцінки основних інтересів та потреб відвідувачів ст.6 розд. 1 літ. f GDPR (законний інтерес Merkandi в аналізі діяльності користувачів з метою оптимізації наданих послуг) Персональні дані обробляються в режимі реального часу, тому вони зберігатимуться до завершення використання Користувачем послуг, наданих Merkandi на Платформах (тобто до завершення опитування, дослідження або аналізу).

Забезпечення безпеки наданих послуг

Коли необхідно забезпечити безпеку послуг, включаючи ІТ-ресурси або безпеку інших Користувачів, Merkandi має право автоматично збирати та записувати ваші персональні дані, передані на сервер веб-браузерами або вашим пристроєм під час використання Платформи чи мобільного додатка.

Щоб забезпечити належний рівень безпеки, Merkandi збирає та записує персональні дані, передані на сервер веб-браузерами або вашими пристроями (зокрема: технічні елементи пристрою, налаштування вашого браузера та детальну інформацію про вашу поведінку на Merkandi ), таким чином, що дозволяє створити унікальний цифровий «відбиток пальця» пристроїв або екземплярів програм, які ви використовуєте. Merkandi може використовувати такий цифровий «відбиток пальця» для додаткової аутентифікації Користувача. Ці дії допомагають запобігти зловживанням та шахрайству.

У зв’язку із забезпеченням безпеки наданих послуг ми обробляємо ваші персональні дані згідно з правилами, наведеними в таблиці нижче.

Мета обробки персональних даних Правова основа обробки персональних даних Термін зберігання персональних даних з певною метою (термін зберігання)
Забезпечення безпеки послуг, які ми надаємо в електронному вигляді, включаючи дотримання внутрішніх правил, протидію шахрайству та зловживанням, а також забезпечення безпеки дорожнього руху ст.6 розд. 1 літ. b GDPR (необхідність виконання договору відповідно до вимог щодо надання послуг платформи онлайн-торгівлі постачальником цифрових послуг у розумінні положень Закону про національну систему кібербезпеки) До закінчення користування послугами Користувачем

IP-адреса, файли cookie, місцезнаходження та ідентифікаційні номери мобільних пристроїв

Merkandi може збирати ваші персональні дані в рамках роботи на Платформах за допомогою таких технологій, як файли cookie, пікселі відстеження та об’єкти, які спільно використовують локально (наприклад, у браузері або на пристрої).

Merkandi локально завантажить інформацію про поточне місцезнаходження вашого пристрою, якщо ви надасте нам такі особисті дані. Ці персональні дані не будуть зберігатися Merkandi. Перед завантаженням інформації про місцезнаходження вас попросять надати вашу згоду.

Права користувачів на обробку персональних даних та їх реалізація

Merkandi дозволяє вам виконувати всі свої права згідно з GDPR, тобто права, описані в ст. 15-21 GDPR. Нижче ми надали детальний опис кожного з прав.

 • право на доступ до Персональних даних дозволяє вам отримувати інформацію від Merkandi про обробку ваших персональних даних компанією Merkandi, зокрема про цілі та правові підстави обробки, обсяг даних, які зберігаються, осіб, яким ваші дані розкриваються, та запланована дата видалення даних.
 • ви можете скористатися правом отримати копію ваших персональних даних, щоб отримати копію ваших персональних даних, які обробляються Merkandi.
 • Ви можете скористатися правом виправити свої персональні дані, якщо помітили, що ваші персональні дані неправильні або неповні. У цьому випадку ми зобов’язуємось усунути будь-які можливі невідповідності чи помилки в оброблюваних персональних даних та доповнити їх, якщо вони неповні.
 • Ви можете скористатися правом на видалення персональних даних, якщо: ваші персональні дані більше не потрібні для цілей, для яких вони були зібрані чи іншим чином оброблені Merkandi; ви відкликаєте свою згоду на обробку персональних даних або заперечуєте проти обробки ваших персональних даних, і немає іншої правової підстави для обробки; Ваші персональні дані будуть оброблятися незаконно.
 • Ви можете скористатися правом обмежити обробку персональних даних, якщо: вони помітять, що ваші персональні дані неправильні - ви можете попросити обмежити обробку ваших персональних даних на період, який дозволяє нам перевірити правильність цих даних; Ваші персональні дані будуть оброблятися незаконно, але ви хочете, щоб вони були видалені; Ваші персональні дані більше не знадобляться нам, але вони можуть знадобитися для захисту або подання претензій; ви заперечуєте проти обробки персональних даних - доки не буде визначено, чи законні підстави з нашої сторони переважають підстави для заперечення.
 • Ви можете скористатися правом на передачу ваших персональних даних, якщо обробка ваших персональних даних здійснюється на основі вашої згоди або договірних відносин з Merkandi, а також якщо обробка здійснюється в автоматизованому порядку.
 • Ви можете скористатися правом заперечувати проти обробки персональних даних для маркетингових цілей у будь-який час, якщо ваші персональні дані обробляються з маркетинговими цілями, без необхідності обґрунтовувати такі заперечення.
 • Ви можете скористатися правом заперечити проти інших цілей обробки персональних даних у будь-який час з причин, пов’язаних із вашою конкретною ситуацією, якщо ваші персональні дані обробляються на основі законних інтересів Merkandi (наприклад, для аналітичних чи статистичних цілей). Заперечення з цього приводу повинно містити обґрунтування.
 • Ви можете скористатися правом відкликати свою згоду в будь-який час, якщо ваші персональні дані обробляються на основі вашої згоди, що, однак, не впливає на законність обробки, здійсненої до її відкликання.
 • Якщо ви використовуєте своє право заперечувати проти профілювання особистих даних, вам слід вийти з усіх пристроїв і видалити файли cookie (у деяких випадках процес може зайняти до 48 годин.

Ви маєте право подати скаргу щодо обробки нами ваших персональних даних до контролюючого органу.

Нагляд за правильною обробкою персональних даних в Англії здійснюється Управлінням інформаційного уповноваженого (ICO): https://ico.org.uk/

Інформація про GDPR на сайті ICO: https://ico.org.uk/for-organisations/guide-to-the-general-data-protection-regulation-gdpr/

Одержувачі персональних даних

Merkandi може передавати ваші персональні дані таким третім сторонам:

суб'єкти, які співпрацюють з Merkandi, керують веб-сайтами або надають інтернет-додатки (включаючи мобільні додатки) з метою публікації пропозицій користувачів, розміщених у рекламних категоріях;

суб'єкти, які співпрацюють з Merkandi, ведуть веб-сайти або надають інтернет-додатки (включаючи мобільні додатки), які дозволяють порівнювати думки щодо трансакцій, з метою збору думок щодо угод, укладених на Платформах, шляхом опитувань.

Merkandi може співпрацювати з третіми сторонами, наприклад, спеціалізованими постачальниками послуг зберігання персональних даних, аналітичних послуг, послуг стягнення боргів, щоб надавати послуги цими особами для Merkandi. У цьому випадку ці організації не мають права використовувати ваші персональні дані для власних цілей (персональні дані завжди оброблятимуться від імені та для потреб Merkandi), а їхня діяльність регулюється положеннями чинного законодавства та цієї Політики конфіденційності.

Сфера співпраці включає:

зберігання та доступ до інформації: зберігання інформації або доступ до інформації, яка вже зберігається на вашому пристрої, наприклад, рекламні ідентифікатори, ідентифікатори пристроїв, файли cookie та подібні технології;

персоналізація: збір та обробка інформації для персоналізації реклами та/або вмісту на веб-сайтах або в додатках;

вибір, показ і звітність об'яв: збір інформації та поєднання її з раніше зібраною інформацією, щоб вибрати та розмістити рекламні оголошення для вас та оцінити їх ефективність (яка реклама відображалася, як часто, коли і де вони показувалися, і чи вжили ви якісь дії, пов'язані з до з рекламою, включаючи, наприклад, натискання оголошення або здійснення покупки);

проведення процедури стягнення боргу;

надання послуг підтримки / покращення процесу виконання замовлень, розміщених на Merkandi.

Ми передаємо ваші персональні дані в області зображення (аватар) іншим Користувачам у разі спілкування, яке здійснюється в рамках Merkandi.

Merkandi може розкривати ваші персональні дані державним органам на підставі законодавчих положень у зв'язку з проведеними провадженнями щодо можливих порушень закону або протидії іншим можливим порушенням Регламенту (включаючи провадження щодо шахрайства та зловживання відповідно до Merkandi).

У рамках прийнятої Політики Merkandi зобов’язується не продавати персональні дані Користувачів. У разі реструктуризації або продажу бізнесу або його частини та передачі всіх активів або значної їх частини новому власнику персональні дані Користувачів, у тому числі Ваші, можуть бути передані новому власнику з метою забезпечення продовження надання послуг в рамках Платформи.

Merkandi може ділитися анонімізованими персональними даними (тобто такими, які не ідентифікують конкретних Користувачів) із зовнішніми постачальниками послуг, надійними партнерами або дослідницькими агенціями, щоб краще розпізнати привабливість реклами та послуг для Користувачів, покращити загальну якість та ефективність послуг, що надаються Merkandi або згадані організації або участь у наукових дослідженнях, які приносять широко зрозумілі соціальні вигоди.

Якщо ви продаєте через Обліковий запис, ви зобов’язані, після отримання від Merkandi персональних даних інших Користувачів, які є фізичними особами, виконати всі зобов’язання відповідно до GDPR, включаючи зобов’язання щодо надання інформації, та гарантувати, що вони реалізують свої права відповідно до GDPR.

Передача персональних даних у країни, що не входять до Європейської економічної зони

Ваші персональні дані можуть передаватися за межі Європейської економічної зони, зокрема вниз:

 • Google LLC, розташована в Маунтін-В’ю, Сполучені Штати, у зв’язку з використанням системи електронної пошти та інструментів G-Suite для статистичних та адміністративних цілей, а також у зв’язку з використанням механізму Google reCAPTCHA для забезпечення безпеки;
 • Google Ireland Limited із місцезнаходженням у Дубліні, Ірландія, у зв’язку з використанням послуг обробки персональних даних, що пропонуються цією юридичною особою, з метою забезпечення надання послуг Merkandi, що пропонуються як частина Merkandi;
 • Facebook – Facebook Ireland Limited із зареєстрованим офісом у Дубліні, Ірландія, у зв’язку з обробкою даних про переглянуті сторінки, наданий вміст;
 • UserEngage - UserEngage Sp. z o.o. базується у Варшаві, Польща, у зв’язку з обробкою даних про переглянуті сторінки, поведінкових даних, інформації про користувачів і відвідувачів, електронної пошти та системи прямого маркетингу;
 • Smartlook - Smartlook.com s.r.o. базується в Брно, Чеська Республіка, у зв’язку із записом та обробкою поведінки користувачів, включаючи дані про поведінку;
 • LiveChat - LiveChat Software S.A. базується у Вроцлаві, Польща, у зв’язку з обробкою даних про переглянуті сторінки, інформації про користувачів та відвідувачів, спілкування електронною поштою, чат;
 • Zendesk INC, розташована в Сан-Франциско, США, у зв'язку з обробкою даних про переглянуті сторінки, інформації про користувачів і контактних відвідувачів, спілкування електронною поштою, чат;
 • Retool INC із місцезнаходженням у Сан-Франциско, Сполучені Штати, у зв'язку з обробкою даних користувачів у формі зведень;
 • Платіжні шлюзи - MultisafePay, iYzico, Przelewy24, Paypal, Stripe, у зв'язку з обробкою платежів та інформації користувача.

Merkandi завжди працює на основі механізмів, що забезпечують належний рівень захисту, в т.ч шляхом використання стандартних договірних положень щодо передачі персональних даних розробникам персональних даних, зареєстрованим у третіх країнах, затверджених Європейською Комісією.

Зміна положень

У разі необхідності Merkandi може змінити положення цієї Політики конфіденційності.

Контактні дані

Для отримання додаткової інформації про обробку ваших персональних даних, включаючи відповіді на питання щодо сфери дії Політики конфіденційності, зверніться до розпорядника даних.

Ось його контактні дані:

Adres email: infoinfo@merkandi.pl

Numer telefonu: +48 22 307 97 38

Бесплатный NEWSLETTER Merkandi

Ежедневные уведомления о новых продуктах и новостях на сайте Merkandi.

Підписуючись на нашу розсилку, ви погоджуєтесь на обробку персональних даних у маркетингових цілях.