FLASH SALEFLASH SALE
-20%
На 1 рік РЕЄСТРАЦІЯ та ПОДОВЖЕННЯ
акції не можна поєднувати
15 Кількість решти пакетів

Кращі пропозиції оптові з 150 країн

Понад 100 000 задоволених користувачів

Пропонує дешевше до 90% від стартової ціни

Прямий контакт з торговими посередниками та оптовими торговцями

Історія Мерканді

 • 2024

  лютий, 2024
  Введення PIN-коду для обслуговування клієнтів

  Ми запровадили індивідуальні PIN-коди для клієнтів, щоб підвищити безпеку та полегшити авторизацію під час звернення до служби підтримки клієнтів. Завдяки цьому процес перевірки відбувається швидше, а безпека даних на платформі значно посилена.

 • січень, 2024
  Можливість входу кількох користувачів в один обліковий запис

  Щоб полегшити командну роботу в рамках певних типів облікових записів, ми запровадили функцію субрахунків, завдяки якій, наприклад, співробітники можуть ефективніше керувати взаємодією з клієнтами.

  Запуск нативних push-повідомлень

  Ми впровадили нову рідну систему сповіщень, яка дозволяє отримувати інформацію безпосередньо на екрані комп’ютера чи телефону. Після прийняття користувачем новини відображатимуться на пристроях, забезпечуючи ще швидший доступ до вмісту.

 • 2023

  грудень, 2023
  Можливість збільшення пропозиції в будь-який час

  Ми пропонуємо простий у використанні модуль оновлення пропозицій. Оновлення повністю безкоштовне раз на 30 днів. Також доступне швидше оновлення з оплатою балами Merkandi. Оновлення пропозицій – це простий і ефективний інструмент для підвищення видимості пропозицій!

 • листопад, 2023
  Можливість створювати пропозиції перед активацією опції продажу

  Час перевірки компанії залежить від багатьох факторів. Тому в деяких випадках він може бути продовжений до двох тижнів. Ми змінили нашу внутрішню систему, і тепер користувачі можуть додавати свій асортимент продукції, поки команда Merkandi перевіряє компанію. Після позитивної перевірки всі пропозиції будуть автоматично опубліковані.

 • жовтень, 2023
  Додавання інформації в які країни відправляє продавець + безкоштовна доставка

  Міжнародна торгівля стає легшою і... дешевшою. Ось чому ми додали можливість визначати, до яких країн надсилає продавець, і можливість визначати безкоштовну доставку в країни, вибрані продавцем, а також можливість визначати порогову суму, за якою пропонується безкоштовна доставка.

 • вересень, 2023
  Мерканді досягає швидкості світла!

  Після більш ніж місяця напруженої роботи ми можемо похвалитися тим, що веб-сайт прискорився на цілих 70%. Час завантаження сторінки різко скоротився, що зробило перегляд сайту ще приємнішим. Подивіться самі.

  Найпопулярніші пошукові запити та новий розділ рекламних пропозицій

  Ми впровадили новий розділ для найпопулярніших пошукових запитів і разом з ними численні візуальні зміни. Серед них новий розділ: Хіти тижня та Топ пропозиції з категорії. Merkandi став візуально привабливішим і ще простішим у використанні.

  Імпорт/експорт бази знань

  Міжнародна торгівля – це не найпростіше. Крім того, пошук інформації про правила торгівлі, митні збори тощо для кожної країни може зайняти багато часу. Щоб заощадити ваш час, ми підготували зведення інформації для більшості країн світу, щоб кордони країн перестали бути проблемою в міжнародній торгівлі.

 • серпень, 2023
  Повідомити про пропозицію

  Товар не оригінальний? Відсутня інформація в пропозиції? А може ціна застаріла? Щоб забезпечити найвищу якість контенту на веб-сайті, ми надаємо нашим користувачам можливість подавати пропозиції.

 • липень, 2023
  Пропозиції при пошуку

  Ми впроваджуємо простішу систему пошуку на нашому сайті. Відтепер при введенні фрази в пошуковому полі система буде пропонувати категорії, найпопулярніші теги і найбільш підходящі товари. Це спрощує пошук і ще швидше добирається до потрібних продуктів.

  Замовлення продукції

  Торгівля завжди передбачає контакт з клієнтом. Однією з проблем, про яку найчастіше повідомляють, є нескінченні розмови з покупцями. Щоб зменшити кількість обмінених повідомлень і збільшити продажі, ми впроваджуємо систему замовлення товару з кошиком. Тепер замовлення стає простіше та інтуїтивніше з точки зору покупця, а продавець отримує готове до виконання замовлення.

 • червень, 2023
  Реєстрація продавця

  Повна інформація про продавця, як-от способи оплати, способи доставки, години роботи тощо, має бути стандартною. Щоб гарантувати, що кожен продавець має повністю заповнений профіль, ми запровадили адаптацію продавця. Доповнення даних принесе менше непотрібних запитів від покупців і більше зацікавлених сторін.

  Новий, кращий і швидший імпорт пропозицій

  Ми повністю заново підготували імпорт пропозицій. Тепер це швидше, простіше та інтуїтивніше використовувати. Ми сподіваємося, що зростаюча кількість користувачів, які використовують цей модуль, зможуть ще легше додавати та оновлювати свої пропозиції.

 • травень, 2023
  Публікація пропозицій - ще простіше

  Відтепер ми подбаємо про все на Merkandi. Кожну пропозицію можна опублікувати лише в одній версії, а для всіх інших ми її перекладемо. Міжнародна торгівля стала легшою.

  Швидші та простіші фільтри та сортування

  Ми внесли низку покращень у фільтри – відтепер вони сортуються за кількістю наявних у нас пропозицій, ми полегшили навігацію до підкатегорій та швидкість їх роботи. Крім того, ми реалізували можливість сортувати пропозиції за ціною та датою додавання.

 • квітень, 2023
  Навчання для покупців

  На Merkandi пропозиції є найважливішими. Ми запровадили процес адаптації, який дозволяє користувачеві вибрати категорії та групи продуктів, які його цікавлять, а потім він отримує інформаційну розсилку з пропозиціями, які ідеально відповідають його інтересам.

  Поновлювані підписки вже на Merkandi

  Ми запровадили новий, більш зручний спосіб керування вашою підпискою. Відтепер для місячних підписок сума підписки стягуватиметься автоматично до моменту скасування. Тепер все ще простіше.

 • березень, 2023
  Діяльність Merkandi у сфері сталого розвитку

  Merkandi — це платформа, яка протягом багатьох років зосереджується на продажу надлишків, ліквідації, завершенні серії тощо, тобто протидії марнотратству товарів. Щоб популяризувати цю ідею та інформувати громадськість, ми створили спеціальну підсторінку, яка містить звіт про нашу діяльність у цій сфері.

  Розділ схилів з більш актуальним набором пропозицій

  Ми внесли зміни в механізм класифікації пропозицій у розділі запасів. Відтепер у цьому розділі з’являться пропозиції, що містять набір ретельно підібраних ключових слів, що сприятиме зменшенню кількості пропущених пропозицій та збільшенню кількості унікальних можливостей.

 • лютий, 2023
  Знижки на товари тут!

  Відтепер кожен раз, коли оптовик змінює ціну на товар на нижчу, це буде позначатися в пропозиції як акція із зазначенням нової та старої ціни.

 • січень, 2023
  Збільште продажі за допомогою показника якості

  Ми ввели новий функціонал - індикатор якості пропозиції, завдяки якому кожен продавець може в інтерактивному режимі покращувати свої пропозиції і, як наслідок, → продажі. Індекс коливається від 0 до 100, при цьому оцінка вище 85 свідчить про високу якість пропозиції. Запрошуємо перевірити функціональність!

  Збереження карток для спрощення платежів

  Відтепер кожен користувач, який коли-небудь оплачував послугу на Merkandi кредитною або дебетовою карткою, зможе вибрати збережену картку для наступного платежу.

  Проїзд до складу

  Ми представили більшу карту в профілі складу, яка є більш наочною та розбірливою та містить дуже важливу зміну - вона має можливість встановлювати маршрут. Спланувати візит до роздрібного продавця ще ніколи не було так просто.

 • 2022

  грудень, 2022
  Доступ до оптових пропозицій без кордонів

  Ми переклали всі пропозиції на сайті на всі доступні мови. Завдяки цьому кожен користувач, незалежно від мови чи мовної версії Merkandi, бачитиме однаковий набір пропозицій для купівлі. Більше пропозицій - більше клієнтів для оптовиків!

  Удосконалено модуль повідомлень та збільшено кількість відповідей

  Одним з ключових елементів міжнародних контактів є електронна пошта. Ми вдосконалили модуль, щоб ним було легше користуватися, плюс вони вводять нову функцію - індикатори. Ми будемо відзначати продавців, які відповідають на всі повідомлення і роблять це в найкоротші терміни.

 • листопад, 2022
  Merkandi доступний у 6 нових країнах!

  Дослухаючись до потреб користувачів та відвідувачів, ми запускаємо Merkandi шістьма новими мовами: данською, хорватською, норвезькою, естонською, фінською та словенською. Нові країни - це нові можливості для бізнесу як для покупців, так і для продавців.

 • жовтень, 2022
  Мобільна версія ще зручніша у використанні

  Ми впровадили низку покращень UX та UI, щоб зробити використання Merkandi на мобільних телефонах ще простішим, швидшим та приємнішим. Крім того, в найближчі місяці ми будемо працювати над панеллю користувача, що матиме прямий вплив на позитивний відклик існуючих клієнтів.

 • вересень, 2022
  Мерканді знову прискорюється

  Ми впровадили низку вдосконалень, щоб зробити платформу швидшою. Це варіюється від оптимізації зображень до виправлень, які пришвидшують завантаження вибраних сторінок на 60% s. Перегляд нових оголошень ще ніколи не був таким швидким.

 • серпень, 2022
  Штучний інтелект в дії

  Ми вступаємо в нову епоху. Ми впровадили покращення заголовків пропозицій за допомогою штучного інтелекту. АІ подбає про те, щоб заголовки краще підходили та були більш привабливими для покупців

  Кращі пропозиції вище в списку

  Ми впровадили систему вищого позиціонування для найбільш популярних оголошень. Відтепер найкращі пропозиції будуть розміщені ще вище, щоб ви могли дістатися до них ще швидше!

 • липень, 2022
  Ми створюємо посібники, щоб зробити використання Merkandi ще простішим

  Ми створили перший посібник із додавання пропозицій на платформі. У графічній і текстовій формі разом із порадами про те, як перерахувати пропозиції, які вони продають. Це початок серії матеріалів, які спрощують використання нашої платформи.

 • червень, 2022
  Нова, краща пошукова система тут!

  Ми запровадили нову пошукову систему, яка має ряд переваг. Це набагато швидше, повертає релевантніші результати пошуку, захищено від орфографії та має можливість змінювати слова. Тепер, завдяки новій пошуковій системі, знайти товари, які вас цікавлять, стало ще простіше!

 • травень, 2022
  Шукаємо інвесторів

  Платформа Merkandi набирає сили, отримує нових користувачів, продавців і покупців, і наші амбіції ростуть разом з їхніми потребами. Тому ми шукаємо інвесторів, які допоможуть нам прискорити наше бачення – оптову торгівлю, яка є простою, доступною, інтуїтивно зрозумілою, безпечною та міжнародною. Ви хочете стати частиною цієї революції?
  Напишіть нам

  Ми взялися завоювати нові ринки

  Ми вважаємо, що оптова торгівля не має меж. У нашій місії з’єднання підрядників з усього світу ми прагнемо спростити міжнародну торгівлю та прагнемо завоювати нові ринки. Ми запустили пілотну програму, орієнтовану на арабські країни, в рамках якої ми представляємо платформу новим продавцям і покупцям. Ефект від цих заходів полягає в тому, щоб стати для вас ще ширшим ринком і більше ділових партнерів!

 • квітень, 2022
  Нова форма контакту для всіх, хто хоче отримати інформацію про Merkandi - онлайн-чат зі службою підтримки клієнтів Merkandi

  Поки що чат на сайті був доступний лише для зареєстрованих користувачів у окремих розділах. Оскільки ми розуміємо, наскільки заплутаною може бути оптова торгівля і скільки питань може виникнути, ми відкриваємо чат для всіх відвідувачів.

  Ми тестуємо новий тип облікового запису – Premium PLUS

  Щоб задовольнити потреби користувачів, ми активували новий тип облікового запису, який, окрім низки переваг облікового запису PREMIUM, має три додаткові послуги: перевірка контрагента, пошук товару та сертифікат надійності. Це новий крок у нашому підході до кращої адаптації наших послуг до потреб наших клієнтів.

  Новий безкоштовний обліковий запис Freemium для продавців

  Ми створили новий тип рахунку для трейдерів - FREEMIUM. Відтепер нові продавці, які не вибрали платний обліковий запис, зможуть розкрити потенціал Merkandi без будь-яких зобов’язань.

 • березень, 2022
  Нові форми оплати послуг Merkandi

  На прохання наших користувачів ми запустили два додаткові способи оплати – Apple Pay та Google Pay. Ці нові, швидкі та прості інструменти спростять процес оплати.

 • лютий, 2022
  Ми покращили комунікацію

  Ми орієнтуємося на найкраще спілкування з нашим користувачем.

  Ми представляємо нашу платформу користувачеві, щойно він реєструється. Ми підготували серію освітніх дописів про Merkandi та послуги, які ми пропонуємо. Крок за кроком ми вдосконалюємо нашу платформу. Ми прагнемо зробити це простіше, інтуїтивніше та прозоріше для вас.

 • січень, 2022
  Операційний відділ

  У зв’язку з зростаючими потребами наших користувачів, Офіс обслуговування клієнтів був перетворений на Операційний відділ.

  Ми створюємо команду найкращих експертів із широкими компетенціями, щоб забезпечити найкращу якість обслуговування клієнтів та їхнє задоволення. Все це для того, щоб наші співробітники мали більше компетенцій і могли ще більше задовольняти зростаючу кількість клієнтів.

 • 2021

  грудень, 2021
  Ми запроваджуємо дослідження задоволеності клієнтів

  Ми запустили періодичне дослідження задоволеності клієнтів Net Promoter Score (NPS), щоб ще точніше визначити якість наших послуг та напрямки розвитку/змін.

 • листопад, 2021
  Ми починаємо з «Пакети для бізнесу»

  Запущено повну пропозицію «Бізнес-пакетів», яка з самого початку викликала великий інтерес.

  Оскільки акції подобаються всім, а листопад для цього сприятливий, ми провели акцію LongBlackWeekend, яка дозволила нашим клієнтам заощадити 30% на реєстрації та продовженні. Ми провели акцію LongBlackWeekend з неймовірним успіхом.

  Ми провели акцію LongBlackWeekend з неймовірним успіхом.

 • жовтень, 2021
  Незабаром ми представляємо «Пакети для бізнесу»

  Після місяців підготовки ми вже близькі до того, щоб представити нашим клієнтам «Бізнес-пакети», тобто набори професійних послуг для підтримки оптової торгівлі.

  Для цього ми підготували передпродаж послуги з привабливою акційною знижкою.

 • серпень, 2021
  Все про все чи кожного окремо?

  Ми готуємось до впровадження персоналізованого досвіду на веб-сайті, тобто прислухаємося до потреб окремого користувача та готуємо презентацію лише того контенту, який його цікавить.

 • липень, 2021
  Покращена система імпорту CSV та XML

  Ми знаємо, що час – гроші, тому ми внесли зміни до системи імпорту CSV та XML. Тепер це стало ще простіше та інтуїтивніше для користувача, що неодмінно покращить якість користування сайтом.

 • травень, 2021
  Новий макет, нові враження від мобільної версії

  Відповідно до вказівок користувачів та спеціалістів з User Experience ми ввели в експлуатацію новий веб-сайт сайту Merkandi. Новий макет сторінки у настільній версії та абсолютно нові можливості в мобільній версії – це лише деякі з зручностей для наших користувачів.

 • квітень, 2021
  Нові менеджери – Центр обслуговування клієнтів та відділ продажів

  Швидка закордонна експансія та значний інтерес змусили нас розширити відділ обслуговування клієнтів і створити новий відділ продажів. Наймати менеджерів для управління цими відділами стало природним процесом.

 • березень, 2021
  Електронна книга - практичний посібник для кожного оптовика

  Оскільки купівля-продаж товару стає все більш доступною, ціна, якість і прибуток є перевагою перед конкурентами. Ми підготували книгу, завдяки якій ви дізнаєтеся, як купувати найкращі, якісні товари за найнижчою ціною.

 • січень, 2021
  Merkandi вирушає підкорювати ще 7 країн

  Це офіційно! Ми руйнуємо нові межі оптової торгівлі та відкриваємо нові можливості для вашого бізнесу. Ми вступаємо до 7 нових країн із 7 новими мовами, збільшуючи кількість потенційних клієнтів та оптових продавців.

 • 2020

  листопад, 2020
  Повідомлення про просування ваших пропозицій

  Чи знаєте ви, що Merkandi рекламує на сайті вибрані пропозиції? З сьогоднішнього дня, якщо ви серед людей, чию пропозицію ми просували, ви отримаєте сповіщення про це.

  У вас є товари? У нас є покупець!

  Якщо хтось із наших покупців додасть пропозицію про купівлю товарів, які є у вашій пропозиції, ми повідомимо вас електронною поштою! Ми запускаємо новий інформаційний бюлетень, спрямований на збільшення продажів оптовим покупцям та пропозиціям покупців.

 • жовтень, 2020
  Можливість обміну даними з продавцями

  Якщо ви погоджуєтесь, ваші контактні дані будуть видимі оптовикам, з якими ви листуєтесь. Таким чином ви полегшите оптовим контактам з вами.

  Успішна операція? Попросіть коментар!

  Лише один клік відділяє вас від отримання позитивного коментаря після успішної транзакції, решту ми зробимо для вас!

 • вересень, 2020
  Ніколи більше не втрачайте можливості!

  Відтепер ви можете переглядати свої улюблені категорії, пошуки тощо. Незалежно від того, шукаєте ви товар, який зараз недоступний, або ви шукаєте найкращу ціну - ви ніколи не втратите нагоду.

  Платіть лише за підтверджені номери рахунків!

  Продавці мають можливість підтвердити свої банківські рахунки. Завдяки цій операції ми збільшуємо безпеку транзакцій серед покупців. Мерканді каже зупинити злочинців!

 • серпень, 2020
  Нова візуальна ідентифікація та зареєстрована торгова марка

  Ми внесли дві важливі зміни в Мерканді. Один з них - офіційна реєстрація торгової марки "Merkandi" по всій Європі. Тому ми також вирішили оновити свою візуальну ідентичність. Ми представляємо більш сучасний та простіший логотип відповідно до сучасних тенденцій.

  Революція в модулі повідомлення!

  Ми ввели оновлений вигляд ниток та повідомлень. Від сьогодні це схоже на розмови у відомих соціальних мережах. Крім того, ми також включили детальну інформацію про вашого співрозмовника та перелік продуктів, з якими ведеться розмова, а також їх попередній перегляд.

  Дивіться найважливіші деталі пропозиції, не вводячи її!

  Перераховуючи ваші пропозиції, після наведення курсору на зображення цікавить вас пропозиції, вам буде представлено вікно, що містить більшість необхідної інформації для оцінки його актуальності.

 • липень, 2020
  Швидко знайдіть пропозицію, яка вимагає вашої особливої уваги

  Пропозиція, яка не відповідає нашим умовам публікації пропозицій, буде позначена прозорим прапором у мовній версії, на якій вона була опублікована.

  Ще раз підвищуємо безпеку вашого акаунта

  Ми переконуємося, що Ваші контактні дані не змінюються несанкціоновано.

  Ви публікуєте першу пропозицію? Ви можете розраховувати на нашу допомогу!

  Оскільки ми ставимося до наших продавців обережно і дбаємо про найвищу якість опублікованих пропозицій, ми раді надати вам необхідні поради, якщо ваша пропозиція відхиляється від наших стандартів.

 • червень, 2020
  Редагувати автоматичні переклади!

  Ми переклали вашу пропозицію автоматично, і ви хочете її вдосконалити? Тепер це можливо. Доступний вам вміст автоматичного перекладу, а також вміст, який ви розміщуєте у своїх пропозиціях.

  Проста і швидка публікація подібних пропозицій

  Ви продаєте багато товарів, схожих один на одного? Відтепер вам не доведеться щоразу заповнювати один і той же опис, оскільки ви можете скористатися опцією, щоб скопіювати його з інших пропозицій.

 • травень, 2020
  Нова організація вхідних

  Ви отримуєте чи надсилаєте багато повідомлень і у вас є проблема їх класифікації? Відтепер ви можете переміщувати повідомлення в декілька тематичних каталогів.

  Бонус за активність для нових продавців

  Опублікуйте свої перші 10 пропозицій та отримайте пакет очок, який ви можете використати для просування ваших пропозицій!

 • квітень, 2020
  Підключіть нові пропозиції у фаворити

  Ми переробили ваш список улюблених пропозицій, щоб ви могли швидко дійти до них. Це ще одна довгоочікувана і необхідна зміна, яка робить використання Merkandi ще більш зручним та інтуїтивним.

  Нещодавно переглянуті пропозиції

  Ви подивилися на Мерканді і знайшли цікаву пропозицію, але ... яка це була? Нова панель дозволяє зберегти список нещодавно переглянутих пропозицій, щоб ви ніколи не оглядали найцікавіші.

 • березень, 2020
  Пропозиції щодо купівлі для незареєстрованих

  Від сьогодні ви можете додавати пропозицію про купівлю без реєстрації! Ця нова функціональність вплине на більше пропозицій щодо купівлі, а отже, більше можливостей продажу оптових торговців на Merkandi. Запрошуємо опублікувати пропозиції про покупку!

  Повідомлення про зміну електронної адреси та спосіб входу

  Безпека в Merkandi - один з наших головних пріоритетів, тому з сьогоднішнього дня, якщо змінити метод входу (відключити та включити двофакторний вхід) та змінити адресу електронної пошти, кожен користувач отримає від нас повідомлення. Ніхто ніколи не вноситиме зміни до вашого акаунта без вашого відома!

 • лютий, 2020
  Повідомлення про нових оптових торговців

  Щодня ми перевіряємо нові склади, які пропонують цікаву продукцію для продажу. Від сьогодні ви можете ввімкнути такі сповіщення та бути в курсі нових продавців Merkandi.

  Ми виконуємо побажання наших користувачів!

  Ми надаємо можливість оновлення пропозицій раз на 14 днів та встановлення пропозицій як "постійної пропозиції". Завдяки цьому ваші пропозиції будуть автоматично оновлені. Оновлена пропозиція піднімається до вершини списку пропозицій, завдяки якій вона знову набере популярність!

 • січень, 2020
  Промо-пакети - більше переваг за нижчою ціною.

  У зв’язку з численними питаннями щодо такої функціональності - ми підготували її для вас! Від сьогодні ви можете рекламувати свої пропозиції у багатьох місцях за нижчу ціну. Перевірте сьогодні на панелі користувачів!

 • 2019

  грудень, 2019
  Ми підвищуємо безпеку вашого акаунта.

  Ми реалізуємо двокомпонентний логін, який значно підвищить безпеку вашого акаунта в Merkandi. Завдяки тому, що в облікових записах користувачів за замовчуванням встановлено двофакторний вхід, Merkandi є одним із лідерів безпеки на оптовому ринку.

 • листопад, 2019
  Переклад усіх пропозицій - пропозицій на будь-якій мовній версії

  З сьогоднішнього дня ви можете знайти практично всі пропозиції на всіх мовах. Ми переклали їх для наших користувачів, щоб усунути мовні бар'єри та надати кожному можливість отримати ще більший каталог пропозицій за найпривабливішими цінами!

  Розділ з найкращими пропозиціями та оптовими торговцями

  Ніколи не замислювались, які пропозиції та оптовики найпопулярніші? Ми тільки що створили розділ, де ви зможете стежити за таким рейтингом. Ви можете використовувати цю інформацію, щоб пристосувати асортимент до потреб своїх клієнтів та дізнатися більше про тенденції на ринку.

  Інформація про модеровану пропозицію

  Ви вже знаєте, що наша команда щодня модерує ваші пропозиції, щоб підвищити їх привабливість, охоплення та позицію в результатах пошуку? З сьогоднішнього дня на панелі користувачів ви зможете побачити, які з ваших пропозицій були модернізовані, а які ще в черзі, які очікують редагування.

  Повідомлення про припинення просування пропозицій

  Відтепер, після закінчення терміну дії підкреслити вашу пропозицію, ви отримаєте сповіщення з інформацією про її ефекти та можливість продовження.

 • жовтень, 2019
  Нові параметри сповіщень та їх налаштування

  Забагато сповіщень? Чи, можливо, ви хочете змінити канал сповіщень? З сьогоднішнього дня ви можете вибрати між повідомленнями Push Notifications / E-mail і оголосити, які сповіщення ви бажаєте отримувати.

  Ми додаємо більше валют!

  Завдяки численним запитам, ми запускаємо додаткові валюти, в яких можна оплачувати послуги Merkandi: DKK, NOK, RON та SEK. Більше валют означає більше можливостей.

 • вересень, 2019
  Мерканді на міжнародній виставці IAW у Кельні!

  Під час IAW, одного з найважливіших ярмарків оптової торгівлі в Європі, наш стенд відвідали багато наших сучасних користувачів, а також багато підприємців з усієї Європи. Було багато досвіду, ми набули нового досвіду і почули багато теплих слів від клієнтів.

  Тепер доступний новий спосіб оплати!

  Ми задовольняємо ваші потреби. З сьогоднішнього дня ви можете оплачувати наші послуги у гривнях, рублях та у вигляді місцевої оплати. Дякую!

  Ми готуємося до чудових акцій

  Коди знижок надійшли на Мерканді. З сьогоднішнього дня ми створимо для вас акції, завдяки яким ви зможете зекономити, купуючи послуги Merkandi

 • серпень, 2019
  Вирішіть, кому надіслати повідомлення

  Ви можете вирішити, у кого ви хочете попросити предмет у списку в буфері обміну.

  Додатковий канал сповіщень

  Можливість надсилати сповіщення через Facebook Messenger.

 • липень, 2019
  Кращі пропозиції вище у списку!

  Ми ввели інноваційний алгоритм, що підвищує позицію найкращих пропозицій. При цьому враховуються: популярність пропозицій, кількість запитів, якість пропозиції, оцінка продавця. Відтепер пошук найкращих пропозицій буде ще простіше!

 • червень, 2019
  Оплачуйте послуги Merkandi у своїй валюті

  Ми ввели варіант вибору валюти платежу для послуг на Мерканді. З сьогоднішнього дня ви вибираєте, в якій валюті ви хочете платити нам.

  Конвертація валют у кожній пропозиції

  Ви не знаєте, що таке конвертер фунта і долара? А може, ви не хочете з цим рахуватися? Для вашої зручності ми запровадили конверсії валют у пропозиціях, щоб вам не довелося розраховувати більше і дивуватися, чи пропозиція доступна для вас!

  Ми запускаємо бельгійську версію.

  Belgio, ми йдемо! Ми запускаємо бельгійську версію на merkandi.be з типовою голландською мовою. Нова країна, нові можливості!

 • травень, 2019
  Купівля пропозицій

  Ми запустили новий розділ, в якому ви можете розмістити рекламу на товар, який ви шукаєте. Ми впевнені, що в мить ока вас зацікавить оптовик, який має потрібний товар за найкращою ціною.

  Мінімальне значення замовлення, тепер також як квота

  Поки що мінімальний порядок завжди визначався в кількісному вигляді. З сьогоднішнього дня можна також вказати суму. Це кивок для оптовиків і різноманітність способів ведення бізнесу.

  Ми завойовуємо інший континент.

  Мерканді насамперед до міжнародної платформи. Сьогодні ми запускаємо австралійську версію, що відкриває нові можливості для наших користувачів. Торгівля без кордонів знаходиться в межах досяжності.

 • березень, 2019
  Ми знайшли шлях до Індії.

  Ми не уповільнюємо темп! Тепер доступна нова мовна версія для зростаючої групи покупців і оптовиків з Індії.

  Ласкаво просимо на Зелений острів.

  Ми не уповільнюємо темп! Тепер доступна нова мовна версія для зростаючої групи ірландських покупців і оптовиків.

  Bună dimineaţa! Ми запускаємо румунську версію.

  Ми не уповільнюємо темп! Тепер доступна нова мовна версія для зростаючої групи покупців і оптовиків з Румунії.

  Ми розділили розділ, присвячений лише пропозиціям на акції.

  Merkandi є лідером на ринку ліквідації, надлишків, закінчень серії і т.д. Для подальшого полегшення доступу до цього виду пропозицій ми розділили на спеціальний розділ. Перевірте!

  Час - гроші.

  Ми прискорюємо роботу нашого сайту, щоб ви могли швидше знайти найкращий продукт. Час завантаження сторінки значно покращився.

 • лютий, 2019
  Трансфер традиционный

  Ви можете здійснити платіж за допомогою традиційного банківського переказу наших послуг на банківський рахунок, доступний у вашій країні.

  Нова послуга - пошук товару

  Пошук товарів не є легким, а ціна, тип товару, якість та інші особливості мають вирішальне значення для прибутковості. Не можете знайти цікаві пропозиції? Сьогодні ми можемо знайти їх для вас!

  Повідомлення про нові продукти

  Пропозиція зник з вашого носа? Хочете уникнути цього в майбутньому? Відтепер ви можете стежити за обраними категоріями, пошуками та профілями оптовиків, і ми повідомимо вам, якщо в них з'явиться новий пункт.

 • січень, 2019
  Інформація про нові непрочитані повідомлення

  Повідомлення від підрядників не будуть пропущені! Ми вдосконалили спосіб інформування про непрочитані повідомлення.

  Система внутрішніх повідомлень

  Ви втратили потік повідомлень листуванням з контрагентом безпосередньо електронною поштою? Ніколи знову! У кожному електронному листі ми включимо всю вашу кореспонденцію в хронологічному порядку.

  Модифікація зони спеціальних пропозицій

  Ми повністю відокремили перегляд спеціальних пропозицій від класичних розпродажів на Merkandi. Ви будете впевнені, що пропозиція, яку ви переглядаєте, призначена для обраної групи одержувачів.

  Модифікація зображень зображення продукту

  Відтепер ваші фотографії будуть ідеально оформлені, незалежно від їх фактичного розміру.

 • 2018

  листопад, 2018
  Інструмент пошуку

  Ми покращили ефективність пошукової системи та швидкість пошуку. Відтепер пошук продукту, який вас цікавить, стане ще простіше.

  Перевірка продукції

  Ви можете замовити у нас огляд товарів, що здійснюються безпосередньо на складі оптової торгівлі. Наш фахівець перевірить це за вас і надсилає вам інспекційний звіт. Таким чином, ви підвищите безпеку покупки.

  Ми підвищуємо читаність виділених пропозицій

  Відмінні пропозиції набувають нового вигляду, завдяки чому вони зможуть краще відрізнити їх від інших, збільшуючи збутовий потенціал.

  Ми покращуємо зовнішній вигляд сторінки на мобільних пристроях

  Щоб забезпечити наших користувачів ще більш зручним використанням Merkandi, ми зробили ряд покращень у версії мобільної платформи. Завдяки цьому підтримка веб-сайтів з мобільних пристроїв стає ще простішою і зручнішою.

 • жовтень, 2018
  Починаємо зону спеціальних пропозицій

  Ми запускаємо новий, унікальний розділ для спеціальних пропозицій. Вона містить як найкращі пропозиції щодо продажу товарів, так і ті, які не можуть бути загальнодоступними.

 • липень, 2018
  Goedemorgen! Ми запускаємо голландську версію.

  Ми не сповільнюємо темп! Тепер доступна нова версія мови для зростаючої групи покупців та оптових торговців з Нідерландів.

 • травень, 2018
  Ще швидше, ще краще Мерканді

  Повний рік роботи, присвяченої оптимізації платформи. Все працює швидше, ефективніше та безпечніше.

 • 2016

  липень, 2016
  У нас є нова гілка!

  Ми пишаємося нашим розвитком, щоб відкрити філію у Вроцлаві. Нові люди - нові можливості!

 • березень, 2016
  Ще дві мовні версії Merkandi доступні

  Турецька та чеська версії є найновішими версіями нашої зростаючої платформи.

 • 2015

  серпень, 2015
  Merkandi виглядає ще краще!

  Більш характерний вигляд, вдосконалення навігації, більш зручний інтерфейс та багато іншого.

 • липень, 2015
  Ми запускаємо нові версії для двох країн

  Для жителів Австрії та Швейцарії ми створили окремі версії Merkandi, засновані на німецькій мові.

 • 2014

  серпень, 2014
  Buona giornata! Тепер доступна італійська мовна версія Merkandi!
 • Рік 2014
  Вчені доводять, що навіть мавпи торгують.
 • 2013

  листопад, 2013
  Версія грецької мови дебютує, і ми записуємо кращі та кращі результати!
 • червень, 2013
  Ми постійно розвиваємося - ми запускаємо іспанську мову!
 • квітень, 2013
  Тільки в Китаї 242 мільйони людей купують онлайн!
 • Рік 2013
  Згідно з незалежними звітами, електронна комерція становить близько 30% торгівлі по всьому світу.
 • 2011

  Рік 2011
  У Merkandi більше і більше клієнтів з-за кордону Європи!
 • січень, 2011
  Запуск французької версії платформи за адресою retourware24.fr (merkandi.fr).
 • 2010

  листопад, 2010
  Вперше в історії ми зафіксували 1000000 візитів до платформи за один місяць!
 • жовтень, 2010
  Зміна графіки веб-сайту та впровадження нових функцій.
 • 2009

  листопад, 2009
  Мерканді тепер доступний англійською мовою.

  Нова версія мови на сайті retourware24.com (merkandi.com та merkandi.co.uk). Міжнародна експансія триває.

 • жовтень, 2009
  Запуск німецької версії.

  Нова версія мови на retourware24.de (merkandi.de). Ми починаємо розширюватися на німецькомовних ринках.

 • 2008

  листопад, 2008
  Запуск платформи Retourware24.pl (сьогоднішній Merkandi.pl) у Польщі. Ми виділяємось з перевіркою користувачів та запасів.
 • Раніше

  1995 - 2010
  Шахраї частіше з'являються в Інтернеті. Більш обізнані трейдери обирають довірені портали, які перевіряють користувача.
 • 1970 - 1980
  Комп'ютери стають важливим інструментом у міжнародній торгівлі.
 • 1979
  Майкл Олдріч винайшов інтернет-магазини.
 • 1290-1900
  Торгівля відкриває світ азійським країнам та Африці, і стає основною причиною динамічного прогресу цивілізації.
 • Антикваріат
  Створюється Шовковий шлях, торгівля наближається до Сходу та Заходу.
 • XIX століття до нашої ери.
  Виникають перші торговельні колонії. Торгівля стає однією з основних професій у світі.
Бесплатный NEWSLETTER Merkandi

Ежедневные уведомления о новых продуктах и новостях на сайте Merkandi.