Добро пожаловать!

Кращі пропозиції оптові з 150 країн

Більше 75 тис. задоволених користувачів

Пропонує дешевше до 90% від стартової ціни

Прямий контакт з торговими посередниками та оптовими торговцями

Історія Мерканді

2021

 • Merkandi вирушає підкорювати ще 7 країн

  Це офіційно! Ми руйнуємо нові межі оптової торгівлі та відкриваємо нові можливості для вашого бізнесу. Ми вступаємо до 7 нових країн із 7 новими мовами, збільшуючи кількість потенційних клієнтів та оптових продавців.

  січня 2021

2020

 • Нова послуга! Комерційне посередництво.

  Вас обдурили? Продавець не виконав договір? Покупець ставить під сумнів отриманий товар? Тепер ви можете розраховувати на нашу допомогу. Від вашого імені ми будемо поспілкуватися з вашим підрядником, щоб допомогти вирішити проблему.

  Ми відкриваємо секрети успіху найкращих пропозицій

  Від сьогодні ви будете отримувати підказки на панелі під час створення пропозицій. Ви дізнаєтесь, як їх вдосконалити, на що звернути увагу та як збільшити продажі!

  грудня 2020

 • Повідомлення про рекламні пропозиції

  Чи знаєте ви, що Merkandi рекламує вибрані пропозиції на веб-сайті? З сьогоднішнього дня, якщо ви серед людей, чию пропозицію ми рекламували, ви отримаєте повідомлення про це.

  У вас є товари? У нас є покупець!

  Якщо хтось із наших покупців додасть пропозицію про купівлю товарів, які є у вашій пропозиції, ми повідомимо вас електронною поштою! Ми запускаємо новий інформаційний бюлетень, спрямований на збільшення продажів оптовим покупцям та пропозиціям покупців.

  листопада 2020

 • Можливість обміну даними з продавцями

  Якщо ви погоджуєтесь, ваші контактні дані будуть видимі оптовикам, з якими ви листуєтесь. Таким чином ви полегшите оптовим контактам з вами.

  Успішна операція? Попросіть коментар!

  Лише один клік відділяє вас від отримання позитивного коментаря після успішної транзакції, решту ми зробимо для вас!

  жовтня 2020

 • Ніколи більше не втрачайте можливості!

  Відтепер ви можете переглядати свої улюблені категорії, пошуки тощо. Незалежно від того, шукаєте ви товар, який зараз недоступний, або ви шукаєте найкращу ціну - ви ніколи не втратите нагоду.

  Платіть лише за підтверджені номери рахунків!

  Продавці мають можливість підтвердити свої банківські рахунки. Завдяки цій операції ми збільшуємо безпеку транзакцій серед покупців. Мерканді каже зупинити злочинців!

  вересня 2020

 • Нова візуальна ідентифікація та зареєстрована торгова марка

  Ми внесли дві важливі зміни в Мерканді. Один з них - офіційна реєстрація торгової марки "Merkandi" по всій Європі. Тому ми також вирішили оновити свою візуальну ідентичність. Ми представляємо більш сучасний та простіший логотип відповідно до сучасних тенденцій.

  Революція в модулі повідомлення!

  Ми ввели оновлений вигляд ниток та повідомлень. Від сьогодні це схоже на розмови у відомих соціальних мережах. Крім того, ми також включили детальну інформацію про вашого співрозмовника та перелік продуктів, з якими ведеться розмова, а також їх попередній перегляд.

  Дивіться найважливіші деталі пропозиції, не вводячи її!

  Перераховуючи ваші пропозиції, після наведення курсору на зображення цікавить вас пропозиції, вам буде представлено вікно, що містить більшість необхідної інформації для оцінки його актуальності.

  серпня 2020

 • Швидко знайдіть пропозицію, яка вимагає вашої особливої уваги

  Пропозиція, яка не відповідає нашим умовам публікації пропозицій, буде позначена прозорим прапором у мовній версії, на якій вона була опублікована.

  Ще раз підвищуємо безпеку вашого акаунта

  Ми переконуємося, що Ваші контактні дані не змінюються несанкціоновано.

  Ви публікуєте першу пропозицію? Ви можете розраховувати на нашу допомогу!

  Оскільки ми ставимося до наших продавців обережно і дбаємо про найвищу якість опублікованих пропозицій, ми раді надати вам необхідні поради, якщо ваша пропозиція відхиляється від наших стандартів.

  липня 2020

 • Редагувати автоматичні переклади!

  Ми переклали вашу пропозицію автоматично, і ви хочете її вдосконалити? Тепер це можливо. Доступний вам вміст автоматичного перекладу, а також вміст, який ви розміщуєте у своїх пропозиціях.

  Проста і швидка публікація подібних пропозицій

  Ви продаєте багато товарів, схожих один на одного? Відтепер вам не доведеться щоразу заповнювати один і той же опис, оскільки ви можете скористатися опцією, щоб скопіювати його з інших пропозицій.

  червня 2020

 • Нова організація вхідних

  Ви отримуєте чи надсилаєте багато повідомлень і у вас є проблема їх класифікації? Відтепер ви можете переміщувати повідомлення в декілька тематичних каталогів.

  Бонус за активність для нових продавців

  Опублікуйте свої перші 10 пропозицій та отримайте пакет очок, який ви можете використати для просування ваших пропозицій!

  травня 2020

 • Тизер нових пропозицій у вибраному

  Ми переробили ваш список улюблених пропозицій, щоб ви могли швидко дійти до них. Це ще одна довгоочікувана і необхідна зміна, яка робить використання Merkandi ще більш зручним та інтуїтивним.

  Нещодавно переглянуті пропозиції

  Ви подивилися на Мерканді і знайшли цікаву пропозицію, але ... яка це була? Нова панель дозволяє зберегти список нещодавно переглянутих пропозицій, щоб ви ніколи не оглядали найцікавіші.

  квітня 2020

 • Пропозиції щодо купівлі для незареєстрованих

  Від сьогодні ви можете додавати пропозицію про купівлю без реєстрації! Ця нова функціональність вплине на більше пропозицій щодо купівлі, а отже, більше можливостей продажу оптових торговців на Merkandi. Запрошуємо опублікувати пропозиції про покупку!

  Повідомлення про зміну електронної адреси та спосіб входу

  Безпека в Merkandi - один з наших головних пріоритетів, тому з сьогоднішнього дня, якщо змінити метод входу (відключити та включити двофакторний вхід) та змінити адресу електронної пошти, кожен користувач отримає від нас повідомлення. Ніхто ніколи не вноситиме зміни до вашого акаунта без вашого відома!

  березня 2020

 • Повідомлення про нових оптових торговців

  Щодня ми перевіряємо нові склади, які пропонують цікаву продукцію для продажу. Від сьогодні ви можете ввімкнути такі сповіщення та бути в курсі нових продавців Merkandi.

  Ми виконуємо побажання наших користувачів!

  Ми надаємо можливість оновлення пропозицій раз на 14 днів та встановлення пропозицій як "постійної пропозиції". Завдяки цьому ваші пропозиції будуть автоматично оновлені. Оновлена пропозиція піднімається до вершини списку пропозицій, завдяки якій вона знову набере популярність!

  лютого 2020

 • Промо-пакети - більше переваг за нижчою ціною.

  У зв’язку з численними питаннями щодо такої функціональності - ми підготували її для вас! Від сьогодні ви можете рекламувати свої пропозиції у багатьох місцях за нижчу ціну. Перевірте сьогодні на панелі користувачів!

  січня 2020

2019

 • Ми підвищуємо безпеку вашого акаунта.

  Ми реалізуємо двокомпонентний логін, який значно підвищить безпеку вашого акаунта в Merkandi. Завдяки тому, що в облікових записах користувачів за замовчуванням встановлено двофакторний вхід, Merkandi є одним із лідерів безпеки на оптовому ринку.

  грудня 2019

 • Переклад усіх пропозицій - пропозицій на будь-якій мовній версії

  З сьогоднішнього дня ви можете знайти практично всі пропозиції на всіх мовах. Ми переклали їх для наших користувачів, щоб усунути мовні бар'єри та надати кожному можливість отримати ще більший каталог пропозицій за найпривабливішими цінами!

  Розділ з найкращими пропозиціями та оптовими торговцями

  Ніколи не замислювались, які пропозиції та оптовики найпопулярніші? Ми тільки що створили розділ, де ви зможете стежити за таким рейтингом. Ви можете використовувати цю інформацію, щоб пристосувати асортимент до потреб своїх клієнтів та дізнатися більше про тенденції на ринку.

  Інформація про модеровану пропозицію

  Ви вже знаєте, що наша команда щодня модерує ваші пропозиції, щоб підвищити їх привабливість, охоплення та позицію в результатах пошуку? З сьогоднішнього дня на панелі користувачів ви зможете побачити, які з ваших пропозицій були модернізовані, а які ще в черзі, які очікують редагування.

  Повідомлення про припинення просування пропозицій

  Відтепер, після закінчення терміну дії підкреслити вашу пропозицію, ви отримаєте сповіщення з інформацією про її ефекти та можливість продовження.

  листопада 2019

 • Нові параметри сповіщень та їх налаштування

  Забагато сповіщень? Чи, можливо, ви хочете змінити канал сповіщень? З сьогоднішнього дня ви можете вибрати між повідомленнями Push Notifications / E-mail і оголосити, які сповіщення ви бажаєте отримувати.

  Ми додаємо більше валют!

  Завдяки численним запитам, ми запускаємо додаткові валюти, в яких можна оплачувати послуги Merkandi: DKK, NOK, RON та SEK. Більше валют означає більше можливостей.

  жовтня 2019

 • Мерканді на міжнародній виставці IAW у Кельні!

  Під час IAW, одного з найважливіших ярмарків оптової торгівлі в Європі, наш стенд відвідали багато наших сучасних користувачів, а також багато підприємців з усієї Європи. Було багато досвіду, ми набули нового досвіду і почули багато теплих слів від клієнтів.

  Тепер доступний новий спосіб оплати!

  Ми задовольняємо ваші потреби. З сьогоднішнього дня ви можете оплачувати наші послуги у гривнях, рублях та у вигляді місцевої оплати. Дякую!

  Ми готуємося до чудових акцій

  Коди знижок надійшли на Мерканді. З сьогоднішнього дня ми створимо для вас акції, завдяки яким ви зможете зекономити, купуючи послуги Merkandi

  вересня 2019

 • Вирішіть, кому надіслати повідомлення

  Ви можете вирішити, у кого ви хочете попросити предмет у списку в буфері обміну.

  Додатковий канал сповіщень

  Можливість надсилати сповіщення через Facebook Messenger.

  серпня 2019

 • Кращі пропозиції вище у списку!

  Ми ввели інноваційний алгоритм, що підвищує позицію найкращих пропозицій. При цьому враховуються: популярність пропозицій, кількість запитів, якість пропозиції, оцінка продавця. Відтепер пошук найкращих пропозицій буде ще простіше!

  липня 2019

 • Оплачуйте послуги Merkandi у своїй валюті

  Ми ввели варіант вибору валюти платежу для послуг на Мерканді. З сьогоднішнього дня ви вибираєте, в якій валюті ви хочете платити нам.

  Конвертація валют у кожній пропозиції

  Ви не знаєте, що таке конвертер фунта і долара? А може, ви не хочете з цим рахуватися? Для вашої зручності ми запровадили конверсії валют у пропозиціях, щоб вам не довелося розраховувати більше і дивуватися, чи пропозиція доступна для вас!

  Ми запускаємо бельгійську версію.

  Belgio, ми йдемо! Ми запускаємо бельгійську версію на merkandi.be з типовою голландською мовою. Нова країна, нові можливості!

  червня 2018

 • Купівля пропозицій

  Ми запустили новий розділ, в якому ви можете розмістити рекламу на товар, який ви шукаєте. Ми впевнені, що в мить ока вас зацікавить оптовик, який має потрібний товар за найкращою ціною.

  Мінімальна вартість замовлення, яка зараз оцінюється

  Поки що мінімальний порядок завжди визначався в кількісному вигляді. З сьогоднішнього дня можна також вказати суму. Це кивок для оптовиків і різноманітність способів ведення бізнесу.

  Ми завойовуємо інший континент.

  Мерканді насамперед до міжнародної платформи. Сьогодні ми запускаємо австралійську версію, що відкриває нові можливості для наших користувачів. Торгівля без кордонів знаходиться в межах досяжності.

  травня 2019

 • Ми знайшли шлях до Індії.

  Ми не уповільнюємо темп! Тепер доступна нова мовна версія для зростаючої групи покупців і оптовиків з Індії.

  Ласкаво просимо на Зелений острів.

  Ми не уповільнюємо темп! Тепер доступна нова мовна версія для зростаючої групи ірландських покупців і оптовиків.

  Bună dimineaţa! Ми запускаємо румунську версію.

  Ми не уповільнюємо темп! Тепер доступна нова мовна версія для зростаючої групи покупців і оптовиків з Румунії.

  Розділення розділів з акціями.

  Merkandi є лідером на ринку ліквідації, надлишків, закінчень серії і т.д. Для подальшого полегшення доступу до цього виду пропозицій ми розділили на спеціальний розділ. Перевірте!

  Час - гроші.

  Ми прискорюємо роботу нашого сайту, щоб ви могли швидше знайти найкращий продукт. Час завантаження сторінки значно покращився.

  березня 2019

 • Трансфер традиционный

  Ви можете здійснити платіж за допомогою традиційного банківського переказу наших послуг на банківський рахунок, доступний у вашій країні.

  Нова послуга - пошук товару

  Пошук товарів не є легким, а ціна, тип товару, якість та інші особливості мають вирішальне значення для прибутковості. Не можете знайти цікаві пропозиції? Сьогодні ми можемо знайти їх для вас!

  Повідомлення про нові продукти

  Пропозиція зник з вашого носа? Хочете уникнути цього в майбутньому? Відтепер ви можете стежити за обраними категоріями, пошуками та профілями оптовиків, і ми повідомимо вам, якщо в них з'явиться новий пункт.

  лютого 2019

 • Інформація про нові непрочитані повідомлення

  Повідомлення від підрядників не будуть пропущені! Ми вдосконалили спосіб інформування про непрочитані повідомлення.

  Система внутрішніх повідомлень

  Ви втратили потік повідомлень листуванням з контрагентом безпосередньо електронною поштою? Ніколи знову! У кожному електронному листі ми включимо всю вашу кореспонденцію в хронологічному порядку.

  Модифікація зони спеціальних пропозицій

  Модифікація зони спеціальних пропозицій

  Модифікація зображень зображення продукту

  Відтепер ваші фотографії будуть ідеально оформлені, незалежно від їх фактичного розміру.

  січня 2019

2018

 • пошук

  Ми покращили ефективність пошукової системи та швидкість пошуку. Відтепер пошук продукту, який вас цікавить, стане ще простіше.

  Перевірка товарів

  Ви можете замовити у нас огляд товарів, що здійснюються безпосередньо на складі оптової торгівлі. Наш фахівець перевірить це за вас і надсилає вам інспекційний звіт. Таким чином, ви підвищите безпеку покупки.

  Ми підвищуємо читаність виділених пропозицій

  Відмінні пропозиції набувають нового вигляду, завдяки чому вони зможуть краще відрізнити їх від інших, збільшуючи збутовий потенціал.

  Ми покращуємо зовнішній вигляд сторінки на мобільних пристроях

  Щоб забезпечити наших користувачів ще більш зручним використанням Merkandi, ми зробили ряд покращень у версії мобільної платформи. Завдяки цьому підтримка веб-сайтів з мобільних пристроїв стає ще простішою і зручнішою.

  листопада 2018

 • Починаємо зону спеціальних пропозицій

  Ми запускаємо новий, унікальний розділ для спеціальних пропозицій. Вона містить як найкращі пропозиції щодо продажу товарів, так і ті, які не можуть бути загальнодоступними.

  жовтня 2018

 • Goedemorgen! Ми запускаємо голландську версію.

  Ми не сповільнюємо темп! Тепер доступна нова версія мови для зростаючої групи покупців та оптових торговців з Нідерландів.

  липня 2018

 • Ще швидше, ще краще Мерканді

  Повний рік роботи, присвяченої оптимізації платформи. Все працює швидше, ефективніше та безпечніше.

  травня 2018

2016

 • У нас є нова філія!

  Ми пишаємося нашим розвитком, щоб відкрити філію у Вроцлаві. Нові люди - нові можливості!

  березня 2016

 • З нами є дві нові мовні версії

  Турецька та чеська версії є найновішими версіями нашої зростаючої платформи.

  липня 2016

2015

 • Merkandi виглядає ще краще!

  Більш характерний вигляд, вдосконалення навігації, більш зручний інтерфейс та багато іншого.

  серпня 2015

 • Ми запускаємо нові версії для двох країн

  Для жителів Австрії та Швейцарії ми створили окремі версії Merkandi, засновані на німецькій мові.

  липня 2015

2014

 • Buona giornata! Тепер доступна італійська мовна версія Merkandi!

  серпня 2014

 • Дослідники доводять, що вони навіть торгують ... мавпи.

  Рік 2014

2013

 • Версія грецької мови дебютує, і ми записуємо кращі та кращі результати!

  листопада 2013

 • Ми постійно розвиваємося - ми запускаємо іспанську мову!

  червня 2013

 • Тільки в Китаї 242 мільйони людей купують онлайн!

  квітня 2013

 • Згідно з незалежними звітами, електронна комерція становить близько 30% торгівлі по всьому світу.

  Рік 2013

2011

 • У Merkandi більше і більше клієнтів з-за кордону Європи!

  2011

 • Запуск французької версії платформи за адресою retourware24.fr (merkandi.fr).

  січня 2011

2010

 • Вперше в історії ми зафіксували 1000000 візитів до платформи за один місяць!

  листопада 2010

 • Зміна графіки веб-сайту та впровадження нових функцій.

  жовтня 2010

2009

 • Запуск англійської версії.

  Нова версія мови на сайті retourware24.com (merkandi.com та merkandi.co.uk). Міжнародна експансія триває.

  жовтня 2009

 • Запуск німецької версії.

  Нова версія мови на retourware24.de (merkandi.de). Ми починаємо розширюватися на німецькомовних ринках.

  травня 2009

2008

 • Запуск платформи Retourware24.pl (сьогоднішній Merkandi.pl) у Польщі. Ми виділяємось з перевіркою користувачів та запасів.

  21 листопада 2008

раніше

 • Шахраї частіше з'являються в Інтернеті. Більш обізнані трейдери обирають довірені портали, які перевіряють користувача.

  1995 - 2010

 • Комп'ютери стають важливим інструментом у міжнародній торгівлі.

  1970-1980

 • Майкл Олдріч винайшов інтернет-магазини.

  1979

 • Торгівля відкриває світ азійським країнам та Африці, і стає основною причиною динамічного прогресу цивілізації.

  1290-1900

 • Створюється Шовковий шлях, торгівля наближається до Сходу та Заходу.

  античний

 • Виникають перші торговельні колонії. Торгівля стає однією з основних професій у світі.

  XIX століття до нашої ери

Бесплатный NEWSLETTER Merkandi

Ежедневные уведомления о новых продуктах и новостях на сайте Merkandi.

Підписуючись на нашу розсилку, ви погоджуєтесь на обробку персональних даних у маркетингових цілях.