FLASH SALEFLASH SALE
-20%
На 1 рік РЕЄСТРАЦІЯ та ПОДОВЖЕННЯ
акції не можна поєднувати
5 Кількість решти пакетів

Кращі пропозиції оптові з 150 країн

Понад 100 000 задоволених користувачів

Пропонує дешевше до 90% від стартової ціни

Прямий контакт з торговими посередниками та оптовими торговцями

Політика відшкодування

Дякуємо, що обрали Merkandi. Ми прагнемо надавати нашим клієнтам відмінні послуги та продукти. Будь ласка, приділіть час, щоб ознайомитися з нашою політикою відшкодування, в якій описано положення та умови щодо відшкодування за наші послуги та підписки.

1. Огляд політики відшкодування та винятки

Merkandi дотримується суворої політики неповернення як для одноразових послуг, так і для планів передплати.

a. Винятки: наведені нижче винятки застосовуються, коли клієнт може мати право на відшкодування:

  • Якщо послуги не були надані Merkandi.
  • Якщо Merkandi відмовив у виконанні послуги, за винятком відмови в активації опції продажу.
  • У разі технічних несправностей на стороні Merkandi, які перешкоджають клієнту отримати доступ або використовувати послуги.

b. Сценарії без відшкодування. Клієнт не має права на відшкодування в таких ситуаціях:

  • Відсутність відповіді однієї зі сторін або постачальників послуг з будь-якої причини, наприклад: відсутність відповіді на повідомлення, надіслане замовлення або пропозицію про покупку.
  • Проблеми з будь-якою стороною, яка бере участь в угоді.(Merkandi не є посередником у транзакціях. Будь-які претензії до сторони угоди слід вирішувати безпосередньо з оптовиком та/або покупцем)
  • Зміна рішення клієнта після активації послуг.
  • Після того, як клієнт будь-яким чином скористався послугами Merkandi, наприклад: отримав доступ до контактної інформації постачальника, зв’язався будь-яким наданим способом, скористався послугою пошуку товарів і не отримав очікуваних результатів.

2. Автоматичне поновлення підписки

Деякі з наших планів передплати налаштовано на автоматичне виставлення рахунків щомісяця або щокварталу. З клієнтів, зареєстрованих у цих планах, автоматично стягуватиметься плата відповідно до вибраного платіжного циклу. Однак ви можете скасувати підписку в будь-який час до наступного платіжного циклу, щоб запобігти подальшим стягненням плати. Після скасування ви матимете доступ до функцій підписки до кінця поточного розрахункового періоду.

3. Скасування підписки

Клієнти мають можливість скасувати підписку в будь-який час на інформаційній панелі. Якщо ви вирішите скасувати підписку, ви й надалі матимете доступ до функцій свого облікового запису Merkandi до кінця поточного періоду підписки. Після завершення періоду підписки ви більше не матимете доступу до облікового запису.

4. Заблоковані або деактивовані облікові записи

Зауважте, що якщо обліковий запис користувача було заблоковано або деактивовано через порушення наших умов використання або політики, він не має права на відшкодування.

5. Зв'яжіться з нами

З будь-якими запитаннями, занепокоєннями або допомогою, пов’язаною з поверненням коштів, скасуванням або підпискою, зв’яжіться з нашою командою обслуговування клієнтів. Щоб зв’язатися з нами, відвідайте розділ контактів на нашому сайті.

6. Зміни політики

Merkandi залишає за собою право змінювати, доповнювати або оновлювати цю політику відшкодування в будь-який час. Зміни до політики набудуть чинності з моменту розміщення на нашому офіційному веб-сайті.

Купуючи наші послуги або підписуючись на наші послуги, ви визнаєте та погоджуєтеся дотримуватися умов, викладених у цій політиці відшкодування.

Бесплатный NEWSLETTER Merkandi

Ежедневные уведомления о новых продуктах и новостях на сайте Merkandi.