Пошук товарів

Професійний пошук пропозицій з усього світу

Замовити інформацію про ціни на товари з обраного регіону світу, з повними контактними даними компаній, точною специфікацією товару та умовами співпраці.

2.890,00 UAH +ПДВ

*Ціна поширюється на пошук товарів на території Європейського Союзу. Ціна пошуку товарів за межами Європейського Союзу визначається індивідуально для кожного замовлення.

зберегти

Збережіть в пакеті!

Ця послуга є частиною бізнес-пакетів. Купуючи його в пакеті, ви можете отримати більше можливостей і заощадити

Що таке пошук продукту?

Merkandi бере участь у міжнародній торгівлі з 2008 року. Ми пропонуємо вам наш досвід, отриманий під час нагляду за понад 200 000. комерційні операції, укладені в усьому світі між покупцями та продавцями.

Пошук товару здійснюється шляхом активного спілкування з партнерами Merkandi, перевірки міжнародних баз даних і особистих контактів наших експертів на зовнішніх ринках. Ми використовуємо іноземні соціальні медіа, інтернет-форуми та галузеві бази даних. Наш сервіс характеризується:

Значок великих пальців
Ефективність

Ми співпрацюємо з виробниками, дистриб'юторами та оптовими продавцями в 150 країнах

Значок великих пальців
Гнучкість

Ви обираєте, яка з представлених пропозицій відповідає вашим очікуванням

Значок великих пальців
Заощадження

Ми будемо шукати товар відповідно до специфікації та цінового діапазону, що заощадить Ваш час та гроші

Аналіз на планшеті на складі

Купуйте товари за кордоном за вигідною ціною!


Які переваги послуги пошуку товарів:

 • Економія часу - ви отримаєте готовий звіт з усіма необхідними параметрами товару, який ви шукаєте, з повною контактною інформацією підрядника
 • Економія грошей - обраний товар буде набагато дешевше, ніж ідентичний продукт, доступний на місцевому ринку,
 • Перевага перед конкурентами - замовляйте товари, недоступні на місцевому ринку, що дозволить вашій компанії виділитися серед конкурентів,
 • Нові сфери діяльності - будуйте нові ділові відносини з партнерами з усього світу.

Плануйте свою стратегію продажів – ми знайдемо асортимент!


Багаторічний досвід, отриманий під час нагляду понад 200 тис. торгові операції, укладені по всьому світу, дозволять нам підготувати пропозиції, які найкраще відповідають вашим очікуванням.

 • Вам не обов'язково знати кілька мов, щоб купувати товари за кордоном, для Merkandi немає мовних бар'єрів,
 • Захистіть себе від можливої спроби шахрайства з боку нечесного підрядника, знайдіть чесних постачальників,
 • Зменшіть свої витрати за рахунок нижчих закупівельних цін,
 • Знайдіть нових іноземних постачальників, це може змінити ваш бізнес.
Аналіз діаграм

Сервіс орієнтований на вас?

ТАК, якщо у вас немає часу шукати пропозиції, ви не знаєте мови або погано її знаєте. Ви не знаєте, де і як шукати інформацію на іноземних сайтах. У вас немає досвіду міжнародної торгівлі. Пропозиції, які ви знаходите, непривабливі. Ви вже втратили терпіння? Замовте пошук товару в Merkandi.

Що міститься у звіті про пошук товару:


 • Реєстраційні дані продавця (за наявності)
 • Дані контактних осіб (телефони та електронні адреси)
 • Ціни з порогами кількості (якщо є)
 • Адреси веб-сайтів, соціальних мереж тощо (за наявності)
 • Повні контакти (адреса головного офісу, складів, філій)
 • До 5 пропозицій від різних постачальників (якщо ми знайдемо більше компаній, ви також отримаєте їхні пропозиції без додаткової плати)
 • Умови співпраці (за наявності переклади оплачуються додатково мовою постачальника товару)
 • Технічне завдання (за наявності мовою постачальника товару, переклад оплачується додатково)

Замовте пошук товару на Merkandi зараз

Введіть назву компанії або ім’я та прізвище
Введіть номер ПДВ
Введіть назву вулиці
Введіть поштовий індекс
Введіть назву міста

Вже є аккаунт? увійти

У вас є які-небудь питання?

Залиште свої дані. Ми з вами зв'яжемось!

Введіть своє ім’я
Введіть ваше ім'я та прізвище
Введіть свою адресу електронної пошти

Часто задаваемые вопросы

Яку інформацію буде містити підготовлений звіт?
У звіті ви отримаєте інформацію про ціни на вказані товари з обраного регіону світу, контактні дані компаній, а також точну специфікацію та умови співпраці. Звіт міститиме 5 пропозицій від різних постачальників. Якщо ми знайдемо більше пропозицій, ми також надамо вам їх цінові пропозиції без додаткової плати.
Як ми шукаємо товари?
Ми використовуємо власні джерела інформації, міжнародні бази даних та особисті контакти наших експертів на зовнішніх ринках. Ми використовуємо іноземні соціальні медіа, форуми, інтернет-бази даних, галузеві бази даних і багато іншого.
Чому я не можу вибрати, від імпортера, виробника чи оптовика буде товар?
Чи походять товари від імпортера, виробника чи оптового продавця, має другорядне значення. Найголовніше – це конкурентна ціна та параметри пропозиції (тобто якість товару). Може здатися, що пропозиція від виробника буде найбільш вигідною. Але часто умови такого договору, великий обсяг замовлень і строковий контракт означають, що це не найкраще рішення. Ось чому ми представляємо пропозиції від різних постачальників, адаптовані до критеріїв, які ви надаєте.
Чи гарантуємо ми наявність вибраного товару?
Постачальник добросовісно представляє нам пропозицію, і ми припускаємо, що у нього є товар на складі на момент відправлення. Наше завдання - знайти постачальника і отримати пропозицію, і в цьому плані ми даємо 100% гарантію задоволення.
Якою мовою буде підготовлено звіт?
Найважливіша інформація, необхідна для замовлення товару, буде підготовлена англійською мовою. З іншого боку, довгі описи, що стосуються умов контракту, самого контракту, технічних характеристик будуть доступні мовою, якою вони були підготовлені постачальником товару. Merkandi може перекласти такі документи будь-якою мовою за додаткову плату.
Чи стягує Merkandi комісію?
Ми не стягуємо комісію за операції між покупцями та продавцями. Єдина вартість, яку несе клієнт, - це вартість придбання послуги з вивезення товару.
Як користуватися послугою?
Користуватися сервісом дуже просто:
 1. Ви робите замовлення та оплачуєте
  Ви просто замовляєте послугу та здійснюєте оплату.
 2. Ви заповнюєте сервісну форму
  У будь-який час, як частина вашої підписки (або 12 місяців від покупки, якщо у вас немає облікового запису), ви заповнюєте форму з деталями про шуканий продукт.
 3. Ви отримуєте список постачальників
  Протягом 3 робочих днів ви отримаєте список постачальників, у яких є товар, який ви шукаєте.
Що таке товарна група, що означає, що ви дивитеся в 1 товарній групі?
Якщо, наприклад, Ви шукаєте постачальника меблів і меблі будуть офісні, кухонні, вітальні, спальні, то ми розглядаємо це як 1 товарну групу. Якщо, з іншого боку, ви шукаєте меблі, але в той же час будівельну техніку, то це 2 різні товарні групи і ви повинні розмістити 2 різні замовлення на пошук товару.
Чи може Mercandi шукати для мене товари з повернень, надлишків, мікс-палет?
Ні, тому що послуга пошуку товарів стосується лише повноцінних товарів, які є у звичайному продажу. Якщо ви шукаєте пропозиції щодо повернення або надлишкових запасів, будь ласка, відвідайте нашу платформу. Ми щодня додаємо нові запаси, і ви також можете надіслати свій запит кільком тисячам оптовиків, які мають справу лише з надлишковими запасами.
Чи перевірені постачальники, яких шукає Merkandi, і чи можна їм довіряти на 100%?
Нікому не можна довіряти на 100%, використовуйте здоровий глузд і належну ділову практику. Підписати договір, описати, що саме ви замовляєте, хто оплачує транспорт тощо. . Деякі з постачальників можуть бути в базі даних Merkandi, це перевірені компанії. Крім того, кожна компанія, яку ми шукаємо для Вас, проходить базову перевірку в торгових реєстрах країни. Якщо вас цікавить повна перевірка компанії, скористайтеся спеціальним сервісом Merkandi → Перевірка контрагента.
Скільки часу я маю, щоб користуватися послугою?
Послуга доступна протягом 12 місяців з моменту замовлення. Термін дії послуги не пов’язаний із терміном дії облікового запису, але для користування нею необхідно мати активний обліковий запис на Merkandi.

Вам потрібна допомога?