FLASH SALEFLASH SALE
-20%
На 1 рік РЕЄСТРАЦІЯ та ПОДОВЖЕННЯ
акції не можна поєднувати
19 Кількість решти пакетів

Кращі пропозиції оптові з 150 країн

Понад 100 000 задоволених користувачів

Пропонує дешевше до 90% від стартової ціни

Прямий контакт з торговими посередниками та оптовими торговцями

Умови продавця щодо Merkandi

Можливість продажу на Merkandi, безсумнівно, пов'язана з багатьма перевагами, а також із зобов'язанням дотримуватися певних правил. Кожен продавець повинен прийняти та дотримуватися цих Загальних положень та умов до публікації першої пропозиції на платформі.

Умови активації функцій продажу

Умови активації опцій продажу

Продавець повинен надати документи, що дозволяють підтвердити їх ділову діяльність, включаючи поточний статус компанії, адресу тощо. Документами, що дозволяють таку перевірку є:

 • Документ, що підтверджує реєстрацію бізнесу

 • банківська виписка

 • Комунальні рахунки

 • Рахунки на придбання / продаж

 • Інші документи, які дозволять нам ефективно перевірити довіру до продавця і виключити можливість видавати себе за інших людей або компанії.

 

Вищевказані документи повинні відповідати певним вимогам:

 • Документи повинні видаватися для компанії, а не для приватної особи (крім приватних власників)

 • Банківські виписки, рахунки за комунальні послуги або рахунки-фактури повинні бути не старшими 3 місяців

 • Документи повинні видаватися для компанії, перевірка якої проводиться. Документи, видані для третіх осіб, незалежно від їх зв’язку, не приймаються.

 

Верифікаційні документи прикріплюються до облікового запису Клієнта і доступні як йому, так і команді Merkandi протягом усього терміну дії облікового запису. Merkandi гарантує, що надіслані документи будуть використовуватися тільки для цілей верифікації і не будуть передані третім особам. Прохання продавця видалити верифікаційні документи з активного акаунта означає одночасну деактивацію опції продажу.

 

УВАГА! Кожен надісланий документ, який Merkandi перевірить як маніпульований або підроблений, негайно повідомлятиметься відповідним правоохоронним органам.

 

Особливості продажу

Опція продажу доступна, лише якщо у вас є рахунок PREMIUM, і він не є невід’ємною частиною рахунку. Це означає, що будь-який користувач такого облікового запису може подати заявку на активацію функцій продажу. Проте, зверніть увагу, що:

 • Термін дії опціону продажу тісно пов’язаний з періодом дії облікового запису Користувача

 • Merkandi залишає за собою право додатково та періодично перевіряти діяльність продавця в будь-який час без зазначення причин. Перевірка також проводиться знову, коли рахунок продовжується на інший рік.

 

Призупинення продажу опціону та чорного списку оптовиків

Якщо покупець (и) повідомляють про проблему з оптовим продавцем (відсутність контакту з продавцем, відвантаження товару, підозра на продаж контрафактної продукції чи інші тривожні ознаки діяльності продавця), Merkandi залишає за собою право тимчасово призупинити дію (до з'ясування роз'яснень). ) варіант продажу. Призупинення рівнозначно дезактивації функцій продажу в обліковому записі користувача, вилученню продавця зі списку оптових продавців та дезактивації всіх пропозицій та іншої додаткової інформації про продавця.

 

У випадках, підтверджених звітом суду та поліції, Merkandi залишає за собою право включити оптового продавця до чорного списку та надати опис події. Продавець може подати заявку на вилучення з чорного списку за умови, що доведено, що справа вирішена та / або доведено невідповідність фактичному інциденту, або після скасування претензій Покупців.

 

Призупинення опції продажу або навіть повне блокування рахунку також може статися, коли продавець пропонує свої товари, надсилаючи повідомлення з їх пропозицією іншим оптовим продавцям. Всі продані товари повинні пропонуватися у формі оптової пропозиції на Merkandi, а продаж має відбуватися через контакт покупця з продавцем.

 

Коментарі та думки у профілі продавця

Коментарі та думки у профілі продавця

Кожен покупець має можливість опублікувати думку про продавця. Оптовики не можуть керувати відгуками. Детальніше про роботу нашої системи зворотного зв'язку, можливість скасування коментарів та іншу додаткову інформацію можна знайти тут: https://merkandi.com.ua/faq/sistemniy-komentar-na-merkandi/74?

 

Додаткова перевірка

Товари, що продаються на Merkandi, підлягають додатковій перевірці, якщо Merkandi вважає це доцільним. Зокрема, додаткова перевірка буде проведена у разі:

 • Товари популярних брендів

 • Товари, які важко отримати та / або будь-який елемент (ціна, опис, фотографії тощо) викликає сумніви у Merkandi

У разі додаткової перевірки товарів пропозиції можуть бути заблоковані до завершення перевірки. Для того, щоб здійснити додаткову перевірку товару, Merkandi може вимагати від продавця надати один або кілька з таких документів:

 • Рахунок на придбання даного товару

 • Договір про розподіл з постачальником

 • Сертифікат відповідності оригіналу

 • Інші документи, що підтверджують справжність товарів та / або їх фізичне володіння

 

У разі неподання вищезазначених документів, Merkandi залишає за собою право залишати заблоковані пропозиції на платформі без можливості їх розблокування.

Публікація пропозицій

Кожна опублікована пропозиція повинна відповідати Правилам розміщення пропозицій продажу, вказаним у поширених запитаннях: https://merkandi.com.ua/faq/umovi-dodavannya-propoziciji/64?

 

Merkandi залишає за собою право:

 • Переклад пропозицій на інші мови, якщо пропозиція ще не перекладена на ці мови

 • Модерування пропозицій, включаючи зміну змісту, щоб він краще описував товари, що пропонуються до продажу, покращуючи якість перекладів, редагуючи пропозиції, щоб покращити їх видимість у результатах пошуку.

 • Просування вибраних пропозицій, які Merkandi вважає цікавими для користувачів

 • Надсилання повідомлень про нові пропозиції у формі бюлетеня та сповіщень електронною поштою або телефоном про нові пропозиції у збережених результатах пошуку

 • Розміщення пропозицій користувачів в інших місцях, включаючи соціальні медіа, веб-сайти з оголошеннями тощо.

 

Вищевказані заходи спрямовані на покращення результатів продажів продавців Merkandi і виконуються безкоштовно. Ці дії не гарантуються і користувач не може вимагати їх.

 

Merkandi залишає за собою право видаляти, зупиняти публікацію та блокувати пропозиції, які не відповідають правилам додавання пропозицій.

 

Деталі продавця / пропозиції

Активація опції продажу передбачає вашу згоду на:

 • Публікація всієї інформації, що міститься у профілі, у відкритій формі

 • Публікація пропозицій на домашній сторінці, загальнодоступна для всіх відвідувачів платформи Merkandi (за винятком пропозицій, що містяться в Ексклюзивній зоні)

 • Передача всіх корпоративних даних установам / компаніям / власникам авторських прав, які повідомляють про порушення авторських прав та / або можливість скоєння злочину шляхом продажу контрафактних товарів.

Інші зобов’язання, пов’язані з активацією функцій продажу

 • Кожен продавець зобов'язаний відповідати на запити, надіслані іншими користувачами. У разі, якщо рівень відповіді на непрочитані повідомлення опуститься нижче 80%, Merkandi залишає за собою право вимкнути опцію продажу на інформаційній панелі користувача.

 • За відсутності активних та / або заархівованих списків, опублікованих за останні 60 днів, опція продавця може бути тимчасово відключена в обліковому записі продавця. Це міра безпеки облікового запису користувача.

Претензії та скарги

 

 • Неможливість активувати опцію продажу, незалежно від причини, не є підставою для повернення абонентської плати, виключаючи пункт 6 пункту 2 Загальних умов, прийнятих під час реєстрації.

 • Merkandi залишає за собою право відмовити в активації опції продажу або її деактивації / призупинення, якщо вона активна, в будь-який час і без зазначення будь-яких причин.

 • Merkandi жодним чином не компенсує час, витрачений на збір документації, наслідки не активації / деактивації опції продажу або видалення / блокування / модерування / просування / перекладу пропозицій на іншу мову. Будь-які претензії щодо цього виключаються.

 

Ці правила перекладено з англійської мови. Чинними є норми англійською мовою. Merkandi не несе відповідальності за можливі помилки або неточності, що виникли внаслідок перекладу.

Бесплатный NEWSLETTER Merkandi

Ежедневные уведомления о новых продуктах и новостях на сайте Merkandi.