FLASH SALEFLASH SALE
-20%
На 1 рік РЕЄСТРАЦІЯ та ПОДОВЖЕННЯ
акції не можна поєднувати
20 Кількість решти пакетів

Кращі пропозиції оптові з 150 країн

Понад 100 000 задоволених користувачів

Пропонує дешевше до 90% від стартової ціни

Прямий контакт з торговими посередниками та оптовими торговцями

Пошук товарів

Умови та положення служби пошуку продукції

Загальні умови

 1. Виконавець - Merkandi LTD (далі - Merkandi), зареєстрований у Великобританії, підрозділ 4E, Enterprise Court, S63 5DB Rotherham.
 2. Директор - підприємець або приватна особа, що замовляє послугу пошуку товарів.
 3. Послуга пошуку товарів - далі - Сервіс, полягає у пошуку пропозицій для конкретного товару від імені Клієнта, а потім надання йому фотографій, контактних даних та будь-якої додаткової інформації, необхідної для зв'язку з продавцем і придбання товару.Послуга надається Виконавцем.
 4. Вартість послуги - сума, яку Доставчик зобов'язаний сплатити, щоб виконати послугу пошуку товару.

 

Діапазон наданої послуги

 1. Головний розміщує замовлення на пошук послуг товарів через сайт Мерканді.Вартість послуги представлена ​​на сторінці замовлення замовлення і стосується пошуку одного продукту відповідно до специфікацій клієнта.
 2. Після оплати замовленої Замовником послуги Виконавець розпочинає її впровадження протягом 3 робочих днів з дати оформлення платежу.Якщо дата надання Послуг не може бути виконана, Підрядник зобов'язується негайно повідомити Принципалу про це і в такій ситуації ця дата підлягає індивідуальним домовленостям між Довірителем та Підрядником.
 3. Послуга вважається завершеною, коли наступна інформація про пропозиції була надіслана принципалу:
  • URL сайту продавця
  • url шуканого елемента
  • контактні дані продавця (включаючи номер телефону, адресу електронної пошти, адресу складу, назву компанії / продавця тощо)
  • опис шуканого продукту разом з даними (ціна, мінімальне замовлення, деталі пропозиції, гарантія тощо)
 4. Виконавець надсилає всю отриману інформацію із застереженням, що не всі зазначені вище пункти можуть бути доступними.Вся інформація буде надіслана Виконавцем на адресу електронної пошти, надану Довірителем на обліковому записі або вказаному при замовленні послуги пошуку продукції.
 5. У випадку, якщо Принципал не може знайти пропозиції на товари, які він або вона шукає, оплата за послуги буде повернена на банківський рахунок Принципалу протягом 3 робочих днів. Відшкодування здійснюється у тій же формі, що й плата за послуги, що сплачується Принципалом. У випадку, якщо цей спосіб оплати недоступний, Виконавець зв'яжеться з Принципалом щодо вибору іншого способу оплати.

 


Повернення коштів

 
Принципал має можливість отримати відшкодування за реалізовану послугу протягом 7 календарних днів з дня отримання пропозицій на шукану продукцію. Для того, щоб отримати відшкодування, Принципал повинен зв'язатися з Сервісною службою Merkandi, контактні дані якої доступні в розділі "Зв'яжіться з нами" на веб-сайті: https://merkandi.co.uk/contact. Як тільки 7 календарних днів проходять з дня отримання пропозицій на шукані товари, Принципал більше не має права на відшкодування.

 
Скарги


Виконавець дозволяє ініціювати процедуру оскарження у наступних випадках:

 

 1. Послуга не була виконана Виконавцем на дату, визначену як строк для подання пропозицій на товар.
 2. Принципал не в змозі зв'язатися з будь-яким з продавців, зазначених Виконавцем.
 3. Принципал отримав пропозиції для продуктів, відмінних від наданих у замовленні.

 
Щоб подати скаргу, будь ласка, зв'яжіться зі службою підтримки клієнтів Merkandi. Контактні дані доступні в розділі "Зв'язатися з нами" на веб-сайті: https://merkandi.co.uk/contact. У скарзі Довіритель зобов'язаний надати свої повні дані, контактні дані, номер оплаченого рахунку та вказати принаймні одне з вищезазначених випадків, які виправдовують ініціювання процедури оскарження Мерканді.

Виконавець зобов'язаний розглянути скаргу протягом 30 днів з дня підтвердження прийняття заяви.

 

 
Заключні положення

У питаннях, які не підпадають під дію цих Правил, застосовуються Загальні умови та положення Мерканді та відповідні правові акти.

Бесплатный NEWSLETTER Merkandi

Ежедневные уведомления о новых продуктах и новостях на сайте Merkandi.