FLASH SALEFLASH SALE
-20%
На 1 рік РЕЄСТРАЦІЯ та ПОДОВЖЕННЯ
акції не можна поєднувати
14 Кількість решти пакетів

Кращі пропозиції оптові з 150 країн

Понад 100 000 задоволених користувачів

Пропонує дешевше до 90% від стартової ціни

Прямий контакт з торговими посередниками та оптовими торговцями

Відгуки

Дякую, дуже задоволений сайтом. Протягом 2місяців купив багато товарів також за цей час я познайомився з новими колегами. Ще раз дуже дякую за спів працю!

Petro Zayats

Рекомендую цю платформу для співпраці! Просто, надійно і якісно! Зручне меню пошуку , дуже сподобалося те що можна прочитати відгуки про компанії та продавців.

Сергій Нестерович

дуже хороший сайт для зв’язку глобального бізнесу легко знайти товари в наявності та оптом простий у використанні та легко розміщувати замовлення Я рекомендував приєднатися до цього сайту для заснувати свій глобальний бізнес

HAFEEZ AQIB

Що мені особливо подобається на сайті, так це різноманітність пропозицій. Ви можете знайти тут майже все та матимете багато шансів отримати вигідну угоду

Staley Saher

Чудова платформа для пошуку оптових пропозицій товарів для вашої компанії, а також можливість розмістити власні пропозиції. Багато пропозицій з усього світу.

Grzegorz Janke "DRAGON CARPARTS"

Мені здається, що платформа дуже цікава! Що може бути краще: 1. Створіть набір реклами для всіх європейських країн разом. Скажімо, зі знижкою 15-20%, якщо клієнт вибере всі країни Шенгену. Або якийсь подібний набір 2. Прикріплені файли мають бути більш видимими. Ніхто з моїх клієнтів не розуміє, що у нас в додатку під описом є список товарів. 3. Клієнтам буде більше довіри, якби існувала можливість оплати через платформу! З певною комісією, але з деякими гарантіями…

Bohdan Kalynovskyi

Ми щиро рекомендуємо платформу Merkandi. Завдяки цьому ми отримали нові пункти співпраці та збору. Плата відповідає якості того, що пропонує веб-сайт.

Natalia

Я захоплююся високим професіоналізмом під час процесу перевірки та інформування користувачів про шахраїв, простотою обміну повідомленнями та процесом замовлення, але сумнівною ефективністю платних послуг.

Yevgeniy Sydorenko

Я повинен сказати, що це чудовий досвід використання вашого сайту та отримання контактів оптовиків, це чудовий досвід... Щирі вітання...

AYODEJI TIAMIYU

Дуже задоволена інформацією про продавців. Доступ до пошуку простий, оскільки на сайті багато цікавого.

Demba Ndiaye

Я надзвичайно вдячний вам за такий чудовий доступ до акцій. Це чудова можливість для самовдосконалення та наполегливої роботи для мого бізнесу

Ivanka Georgieva

Відмінний майданчик для торгівлі різними товарами. І для оптової торгівлі, тому що купити є що для кожного, і найцікавіше, що підтримка Merkandi дуже кооперативна.

Davor Perošević

Завдяки новим контактам на Merkandi ми змогли пропонувати товари зі свого асортименту різним роздрібним торговцям у Європі. Отримайте також хороші контакти для інших областей.

Luca Federici

Завдяки Merkandi я познайомився з багатьма постачальниками та клієнтами І я рекомендую його всім знайомим і близьким друзям Луїса. Дякую Мерканді

Abdelkarim Benhadi

Не шкодую про покупку. Дуже легкий контакт з оптовиками та зрозумілий веб-сайт. Завдяки Merkandi пошук нових оптовиків став набагато легшим і швидшим. я рекомендую

Aleksandra Rylska

Завдяки Merkandi у мене з'явилися нові клієнти, з якими вже почалася довгострокова співпраця. Я рекомендую та закликаю вас створити обліковий запис, тому що це дійсно того варте

Grzegorz Górecki

Це дуже зручна платформа для використання. Я радий можливості пропонувати товари до продажу. А також здійснювати продаж товарів по всьому світу.

Denis Laktionov

Цей сервіс пропонує багато варіантів, варто спробувати. Ви можете добре спілкуватися з продавцями. Дякуємо за цю послугу!

Dóra Dallos

Це дійсно дивовижно Платформа мені дуже допомогла. У мене багато інформації, багато постачальників, багато цінних товарів, є велика база постачальників.

Mohamed Abdelnaby

Хороший сайт для роботи трейдера та оптовика. Потенційний клієнт може зв'язатися з вами на сайті або безпосередньо по телефону. Дуже рекомендую всім.

Gytis Labakojis

Відповіді на запити надаються швидко та компетентно та оперативно обробляються. Співробітники навчені і знають, що вони роблять і на що їм слід звернути увагу.

Umar Shahbaz

Дуже хороший сервіс у серйозних перевірених продавців з якісними речами за низькими цінами та швидкою та безпечною доставкою. Мерканді задоволений

Cristian Mindroc

Все працює дуже професійно і надійно, дуже зрозуміла платформа для роботи з клієнтами. Нам вдалося здійснити перший продаж буквально за 2 дні, активно нарощуючи асортимент. Я рекомендую!

UAB Eimeta

Merkandi — це хороший спосіб зв’язатися з торговими партнерами по всій Європі. Створення пропозицій багато в чому не потребує пояснень. Якщо у вас виникнуть проблеми чи запитання, живий чат буде доброзичливим і надійним.

Best Italy Textilhandelsgesellschaft mbH

Це був справді фантастичний досвід на Merkandi. Це величезна платформа для вивчення бізнесу в усьому світі. Чудовий інструмент для нового бізнесу.

Joaib Khan

Завдяки Merkandi я отримав багато нових цікавих контактів для чудових складів, які мені було б важко знайти в Інтернеті самому, дякую

Miroslava Váňová

Цікавий портал, простий у користуванні, наразі корисний особливо для іноземних контактів, підтримка клієнтів швидка та дуже корисна.

Andrea Brillo

Я знайшов нових і реальних покупців лише через 3 місяці розміщення своїх товарів! Ця платформа є ефективним способом просування вашого бізнесу. Рекомендую всім.

Jayson Vergara

Я вітаю Merkandi, який завжди був серйозним і завжди допомагав мені знайти хорошу угоду, і особливо серйозних постачальників, з якими у нас не було проблем. Тому дякую їм

frederic mery

МОЯ ДУМКА ПРО ПОСЛУГИ, ЯКІ НАДАЄ ПЛАТФОРМА «MERKANDI», ДУЖЕ ДОБРА, КОЖНО КОЛИ МЕНІ ПОТРЕБУВАЛАСЯ ДОПОМОГА: Я ОТРИМАВ ЇЇ ВІДРАЗУ І НА КОМЕРЦІЙНОМУ ОБМІНІ, ЯКИЙ МЕНЕ БУЛО ЗРОБИТИ МЕНЕ ВРЯТАВ ПОСТАЧАЛЬНИК, ЯКИЙ НЕ ДОСТАВИВ ТОВАР СВОЇМ ПОКУПЦЯМ.

Evdokimos Triantaris
Бесплатный NEWSLETTER Merkandi

Ежедневные уведомления о новых продуктах и новостях на сайте Merkandi.