FLASH SALEFLASH SALE
-20%
На 1 рік РЕЄСТРАЦІЯ та ПОДОВЖЕННЯ
акції не можна поєднувати
8 Кількість решти пакетів

Кращі пропозиції оптові з 150 країн

Понад 100 000 задоволених користувачів

Пропонує дешевше до 90% від стартової ціни

Прямий контакт з торговими посередниками та оптовими торговцями

Відгуки

Дуже гарна площадка, зручний інтерфейс. Велика кількість цікавих пропозицій, від різних продавців з усього світу. Швидкий звязок з адміністрацією. Всім рекомендую.

Vitalii Vrona

Дуже зручна і проста у використанні платформа для пошуку нових контактів. На ньому зручно працювати. Дякую, все добре і мені подобається.

Oleh Koval

Дуже цікавий сайт. Але деякі продавці дуже довго відписують, а деякі зовсім не відписують! Це трохи не зручно через те що поки зясуються умови покупки і таке інше товару вже може не бути в наявності! Поки я не впевнений чи правильно зробив що оплатив доступ до сайту та + замовив ексклюивну зону в якій по факту все те саме що і в звичайні!

Юрій Гуменний

Дякую, дуже задоволений сайтом. Протягом 2місяців купив багато товарів також за цей час я познайомився з новими колегами. Ще раз дуже дякую за спів працю!

Petro Zayats

Рекомендую цю платформу для співпраці! Просто, надійно і якісно! Зручне меню пошуку , дуже сподобалося те що можна прочитати відгуки про компанії та продавців.

Сергій Нестерович

Дуже хороша платформа для безпечної та дешевої покупки товарів. Я отримав дуже хороший досвід і швидко зв’язався з продавцем. Дуже добре!!! Дякую!

Malkhaz Samkharadze

Дуже хороший торговий майданчик, багато видів товарів з різних категорій, працює добре, сторінки відкриваються швидко, все як треба

Смаил Караимин

Merkandi просто чудовий, тому що домашня сторінка дуже зрозуміла та зручна. Навігація інтуїтивно зрозуміла, а вміст представлено інформативно, зрозуміло та привабливо. Колірна гамма та дизайн сучасні та привабливі. Мені особливо подобається різноманітність пропозицій та інформації, яку тут пропонують. Головна сторінка розроблена в інтерактивному режимі, що значно прискорює спілкування з клієнтами та дилерами. Що ще хвалити, так це те. У Merkandi постійно реєструються нові клієнти та дилери, тому продажі гарантовані.

Thomas Bluhm / T & N international wholesale GmbH

Привіт.. Незважаючи на гарну організацію та зрозумілість сайту та телефонне підтвердження підписки на нього, рівні підписки не були зрозумілі з самого початку. Послуги, які надаються на ньому, мають додаткові ціни, незважаючи на оплату передплати. Досі, і незважаючи на те, що мене повідомляють про нові товари, які пропонуються на ньому, я ще не знайшов те, що шукаю. Гарного дня

Raheem Alsahlani

Платформа на дуже хорошій основі :) дуже хороші та свіжі пропозиції, широка база даних перевірених продавців по всій Європі є перевагою для конкурентної торгівлі

Tomas Igaz

Дуже хороший оптовий ринок, я можу легко ліквідувати всі свої надлишки запасів і повернення клієнтів. Дуже рекомендую!!!

mouad Abid

Відмінна торгова платформа І прибуток Ми дуже Задоволений способом ведення бізнесу та вирішенням ситуації щодо замовлення товарів Професійний підхід та турбота про клієнта

kostadin ceranic

Це дуже хороший інструмент для розвитку бізнесу та отримання прибутку. Я зовсім новачок на цьому сайті електронного ринку, але, з моєї точки зору як професіонала IT і підприємця, merkadis пропонує велику кількість різноманітних продуктів по всьому світу.

zonder erjinjia

Чудовий майданчик для виходу на ширші торговельні води, нас бачать багато зацікавлених клієнтів, є постійні діалоги із зацікавленими сторонами

Arnas Raksnys

Я вважаю, що Merkandi об'єднує компанії, що полегшує пошук того постачальника чи одержувача, якого ми шукаємо. Мені цікава ідея такої компанії.

Alex Hudusin

ця платформа була чудовою для торгівлі з фізичними клієнтами та пошуку ресурсів, які потребують. ми зустріли багато продавців у цьому і працюємо з ними вже більше десяти років. також тепер ми розпочнемо наші продажі на цій платформі з усіх фізичних запасів, які є в нашому офісі та на складі. наша компанія має фізичні запаси на суму близько 10 мільйонів євро, які, я впевнений, принесуть користь усім покупцям на цій платформі. Я хотів би ризикнути і подякувати людям, які дуже старанно працюють над перевіркою всіх своїх учасників і роблять кожну угоду успішною торгівлею.

Narain Sehrai

ми раді сказати, що це надійна платформа, ми маємо прямий контакт із зацікавленими клієнтами цієї платформи

ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΥΤΑΚΙΔΗΣ

Це дає постачальнику великі можливості для переговорів. Одна річ, на яку варто чекати, — це щоденні електронні листи про пропозиції, які підтримують ваш маркетинг і пропонують вигідні пропозиції. Дякую

Michelle Camilleri

Merkandi – дуже хороша платформа. Завдяки цій платформі я зміг налагодити співпрацю з новими компаніями, простий у використанні, підтримувати його,

Rita Reill

найкращий, Наразі всі замовлення пройшли добре, ми задоволені, ми також незабаром розмістимо товари на Merkandi для продажу, сподіваємось, з успіхом, З найкращими побажаннями

Raphael Alvisse

Сайт дуже хороший, відмінний досвід і серйозність. Я знайшов нові контакти та серйозних людей, хоча я тут новачок. я задоволена

maria sangermano

ДІЙСНО КОРИСНА ПЛАТФОРМА. Я ЗУСТРІЧАВСЯ З БАГАТЬОМИ ПОСТАЧАЛЬНИКАМИ І ЗАКЛЮЧИВ ВИГІДНІ УГОДИ.

fabio d'antoni

Дуже вдалий майданчик, багато оптових пропозицій і контактів в одному місці. Якість обслуговування клієнтів. Можу тільки рекомендувати

Miloslav Svoboda

Портал продажів, який я щойно відкрив, просто неймовірний! Це не тільки спрощує пошук потрібних мені продуктів, але й забезпечує чудові враження від покупок. Інтерфейс інтуїтивно зрозумілий і простий у використанні, що робить навігацію сайтом приємною та ефективною. Крім того, широкий асортимент товарів і різноманітність категорій означає, що кожен знайде тут щось для себе. Більше того, параметри фільтрування та пошуку дозволяють швидко знайти саме те, що ви шукаєте.

Paweł Boroń

Дуже хороша сторінка, де можна робити багато справ, я в захваті. Ви можете знайти все, що шукаєте, оптом у будь-якому секторі.

Ismael Colín

Великий вибір товару, дуже хороша співпраця та спілкування з продавцями. З-за кордону ще не замовляла, але думаю буде супер. Я рекомендую.

Beata Stępniewska

Це чудова платформа, яка пропонує багато можливостей для спілкування з трейдерами з усього світу. Створювати пропозиції та спілкуватися дуже просто та зрозуміло.

Emad R.

Веб-сайт як майданчик для оптових продавців чудовий, фактично покупки робить клієнт з гаманцем. Недоліком, однак, є те, що під час запису з клієнтом ви можете заплутатися, який це був клієнт, немає позначення чи фільтрації розмови. Крім того, платформа чудова!

Bartosz Rogoziński

Я повільно орієнтуюся, але платформа дуже гарна та професійна! доступ до всього за дійсно хорошими цінами, великий вибір, торг!

Sylwester Jaskólski

Чудовий торговий веб-сайт, який забезпечує швидкість і надійність у роботі з оптовиками. Я отримав позитивний досвід і дуже задоволений. Дякую

Jamal Nasser Eddin
Бесплатный NEWSLETTER Merkandi

Ежедневные уведомления о новых продуктах и новостях на сайте Merkandi.