FLASH SALEFLASH SALE
-20%
На 1 рік РЕЄСТРАЦІЯ та ПОДОВЖЕННЯ
акції не можна поєднувати
19 Кількість решти пакетів

Кращі пропозиції оптові з 150 країн

Понад 100 000 задоволених користувачів

Пропонує дешевше до 90% від стартової ціни

Прямий контакт з торговими посередниками та оптовими торговцями

Положення служби автоматичного оновлення пропозицій

§ 1 Загальні положення

 1. Підрядник – Merkandi LTD, далі іменований Merkandi, розташований в Англії, Unit 4E, Enterprise Court, S63 5DB Rotherham.
 2. Замовник - підприємець або фізична особа, яка замовляє послугу автоматичного оновлення пропозицій.
 3. Послуга автоматичного оновлення пропозицій – надалі – послуга, полягає в оновленні кожної обраної пропозиції – продажу на веб-сайті через певні проміжки часу. Послуга надається Виконавцем.
 4. Вартість послуги - сума, яку Клієнт повинен заплатити, щоб виконати послугу автоматичного оновлення пропозицій.

 

§ 2 Обсяг наданої послуги

 1. Замовник розміщує замовлення на автоматичне оновлення пропозицій через веб-сайт Merkandi. Вартість послуги відображається на сторінці замовлення послуги та стосується безстрокового автоматичного оновлення пропозицій продажу, опублікованих на платформі.
 2. Після оплати послуги, замовленої Принципалом, Виконавець отримує повідомлення про підтвердження активації послуги. З цього моменту послуга активна, і Клієнт може включити її до кожної з опублікованих та нещодавно опублікованих пропозицій продажу.
 3. Сервіс працює повністю автоматично, без участі Замовника.
 4. Клієнт має право вимагати деактивації послуги на будь-який період і повторної активації в будь-який час.  
 5. Послуга діє з моменту її придбання. Ціни продажу, опубліковані перед покупкою, не оновлюватимуться автоматично. Службу для цих пропозицій Довіритель повинен запустити самостійно.
 6. Сервіс доступний для використання протягом необмеженого періоду часу, за умови, що його використання можливе лише за умови, що Принципал має активний обліковий запис на платформі Merkandi та має активну опцію продажу.

 

§ 3 Повернення

 1. Клієнт має можливість відшкодувати плату за надану послугу протягом 100 календарних днів з дати замовлення послуги. Після 100 календарних днів з дати замовлення послуги Замовник не має права на повернення коштів.
 2. Умовою повернення є те, що службу не було запущено. На момент заповнення сервісної форми право на повернення припиняється, за винятком ситуації, зазначеної в п.п. 6 &секта; 2 і п. 1, 2 і 3 &розд.; 4.
 3. Щоб отримати відшкодування, Замовник має зв’язатися з відділом обслуговування клієнтів Merkandi, контактні дані якого доступні у вкладці контактів на веб-сайті: https://merkandi.pl/contact. 

 

§ 4 Скарги

Виконавець дозволяє ініціювати процедуру оскарження у таких випадках:

 1. Послуга не була надана у заявлений термін, Принципал повідомив про помилку Підряднику, і вона не була виправлена ​​в заявлений термін

Щоб подати скаргу, зверніться до відділу обслуговування клієнтів Merkandi. Контактні дані доступні у вкладці «Контакти» на сайті: https://merkandi.pl/contact. У змісті скарги Довіритель зобов'язаний вказати свої повні дані, контактні дані, номер сплаченого рахунка-фактури та вказати принаймні один із вищезгаданих випадків, що обґрунтовують ініціювання Merkandi процедури розгляду скарг.
Виконавець зобов'язаний розглянути скаргу протягом 30 днів з дати підтвердження отримання заявки.

 

§ 5 Заключні положення

У питаннях, не передбачених цим Положенням, застосовуються Загальні комерційні умови Merkandi та відповідні правові акти.

Бесплатный NEWSLETTER Merkandi

Ежедневные уведомления о новых продуктах и новостях на сайте Merkandi.