FLASH SALEFLASH SALE
-20%
На 1 рік РЕЄСТРАЦІЯ та ПОДОВЖЕННЯ
акції не можна поєднувати
21 Кількість решти пакетів

Кращі пропозиції оптові з 150 країн

Понад 100 000 задоволених користувачів

Пропонує дешевше до 90% від стартової ціни

Прямий контакт з торговими посередниками та оптовими торговцями

Підлогова плитка оптом

(13 Пропозиції)
Настінна плитка
998,27 ₴ - 14% 1 164,65 ₴ /м² Мінімальна ціна за 30 днів до знижки: 998,27 ₴
Домовлятися

Настінна плитка

110 шт
НОВИЙ

Підлогова плитка є ключовим елементом будь-якого будинку. Вони не тільки виконують практичну функцію, але й мають декоративне призначення. На Merkandi ви знайдете широкий вибір оптової підлогової плитки. Вони поставляються від надійних постачальників з усього світу. Ви можете бути впевнені, що знайдете продукти, які розширять вашу пропозицію та допоможуть вам привернути нових клієнтів.

Підлогова плитка - різноманітні пропозиції в одному місці

Підлогова плитка - це чудовий спосіб додати характеру вашому дому. Вона представлена в багатьох різних стилях, кольорах та візерунках. На Merkandi ви знайдете надзвичайно широкий вибір оптової підлогової плитки. Вона доступна в різних розмірах та матеріалах, включаючи кераміку, порцеляну та природний камінь. Ви можете вибрати з класичних, мінімалістичних дизайнів або більш декоративних, привабливих візерунків. Завдяки численним пропозиціям, доступним на нашій торговій платформі, ви обов'язково знайдете щось, що відповідає потребам ваших клієнтів.

 

Завдяки нашій торговій платформі, ви можете швидко знайти нові джерела постачання. Ви також можете розширити свою мережу контактів без зусиль та встановити довгострокові бізнес-відносини з оптовиками з різних країн світу. Це дозволить вам пропонувати своїм клієнтам більший асортимент продукції. Ви також можете збільшити свої шанси на успіх на ринку. Скористайтеся численними пропозиціями, доступними на Merkandi, та купуйте оптову підлогову плитку за низькими цінами.

Оптові постачальники керамічної плитки - з близького та далекого

Щоб купити оптову підлогову плитку, вам потрібно створити обліковий запис на Merkandi. Це дасть вам легкий доступ до контактних даних постачальників. Ви можете потім зв'язатися з ними безпосередньо, щоб обговорити деталі транзакції. Наша торгова платформа доступна на багатьох мовах, що значно спрощує спілкування з постачальниками з інших країн. Ви також можете розраховувати на безпеку своїх транзакцій. Merkandi співпрацює тільки з перевіреними, надійними постачальниками.

Оптові постачальники керамічної плитки чекають на вас на Merkandi. Не чекайте довше і приєднуйтесь до нас сьогодні. Створіть обліковий запис на нашій торговій платформі та почніть переглядати численні пропозиції, доступні. Ви обов'язково знайдете щось для себе. Почніть зараз!

Бесплатный NEWSLETTER Merkandi

Ежедневные уведомления о новых продуктах и новостях на сайте Merkandi.