FLASH SALEFLASH SALE
-20%
На 1 рік РЕЄСТРАЦІЯ та ПОДОВЖЕННЯ
акції не можна поєднувати
8 Кількість решти пакетів

Кращі пропозиції оптові з 150 країн

Понад 100 000 задоволених користувачів

Пропонує дешевше до 90% від стартової ціни

Прямий контакт з торговими посередниками та оптовими торговцями

Фени Для Волосся Оптом

(234 Пропозиції)
Фен 1200Вт
379,62 ₴ /штука
Домовлятися

Фен 1200Вт

2725 шт
НОВИЙ
Фен 1800Вт
466,05 ₴ /штука
Домовлятися

Фен 1800Вт

3552 шт
НОВИЙ
Фен 1600Вт
463,42 ₴ /штука
Домовлятися

Фен 1600Вт

1288 шт
НОВИЙ

Фени є незамінним інструментом в кожному перукарському салоні, а також в багатьох домогосподарствах. Вони використовуються щодня багатьма людьми для досягнення бажаної зачіски. Якщо ви шукаєте оптом фени за привабливими цінами, ви потрапили в правильне місце. Merkandi пропонує широкий вибір якісних моделей від надійних дистриб'юторів.

Оптом фени - знайдіть надійних дистриб'юторів

На нашій торговій B2B платформі ви знайдете численні пропозиції для масового продажу фенів. Ці привабливі пропозиції надходять від перевірених та репутаційних постачальників з різних країн світу. Ви можете бути впевнені, що придбані вами продукти будуть високої якості та задовольнять очікування ваших клієнтів.

Купуючи фени оптом, у вас є можливість заощадити гроші та збільшити свою прибутковість. Ціни, запропоновані на нашій платформі, значно знижені, що дозволяє вам отримати найкращі угоди та максимізувати свою прибутковість. Це тому, що багато продуктів надходять з ліквідаційних запасів, повернень клієнтів та розпродажів, що робить їх дешевшими. Це часто фени від відомих брендів

Постачальники фенів - легко зв'язатися з ними

Щоб почати закупівлю фенів оптом, вам потрібно створити обліковий запис на нашій торговій платформі. Це дасть вам доступ до контактних даних надійних постачальників, дозволяючи вам зв'язатися з ними напряму. Ви можете обговорити деталі угоди, задати будь-які питання, які у вас можуть бути, та домовитися про найкращі ціни.

Merkandi працює на кількох мовах, що спрощує комунікацію з продавцями фенів з різних країн. Мовні бар'єри не завадять вашій можливості здійснювати успішні угоди. З нами ви можете розширити свою мережу бізнес-контактів та встановити цінні партнерства з дистриб'юторами з усього світу. Наша платформа призначена для з'єднання покупців та продавців, що полегшує вам пошук надійних постачальників та розвиток вашого бізнесу.

Не пропустіть можливість придбати оптом фени за вигідними цінами. Створіть обліковий запис на Merkandi сьогодні та почніть оглядати безліч доступних пропозицій. З нашою платформою ви можете купувати з впевненістю та забезпечити своє постачання високоякісними продуктами.

Бесплатный NEWSLETTER Merkandi

Ежедневные уведомления о новых продуктах и новостях на сайте Merkandi.