FLASH SALEFLASH SALE
-20%
На 1 рік РЕЄСТРАЦІЯ та ПОДОВЖЕННЯ
акції не можна поєднувати
5 Кількість решти пакетів

Кращі пропозиції оптові з 150 країн

Понад 100 000 задоволених користувачів

Пропонує дешевше до 90% від стартової ціни

Прямий контакт з торговими посередниками та оптовими торговцями

Бувша у використанні побутова техніка оптом

(2 Пропозиції)

Думаєте про придбання надійної та функціональної б/в побутової техніки оптом? Не треба шукати далі - вибір очевидний, Merkandi! Наша B2B торгова платформа має великий асортимент б/в техніки по знижених цінах. Чи шукаєте ви пральні машини, сушарки чи іншу побутову техніку у гарному стані, наша пропозиція задовольнить всі ваші потреби.

Оптовий склад б/в побутової техніки - привабливі пропозиції відомих брендів

Merkandi - це ідеальне рішення для придбання б/в побутової техніки за вигідними цінами. Вам не потрібно хвилюватися про якість наших товарів. Вони постачаються від довірених постачальників з усього світу. Незалежно від їх статусу б/в, вони гарантують тривалий термін служби, тому є ідеальним вибором для розумних покупців.

На нашій B2B торговій платформі ви знайдете безліч пропозицій від оптовиків б/в побутової техніки, включаючи холодильники, печі, телевізори та інше. Це продукція відомих брендів. Усі товари доступні оптом, тому ви легко зможете забезпечити запаси для вашого магазину. Це спосіб зробити покупки комфортними, безпечними та швидкими. Вам більше не потрібно витрачати час на пошук надійних оптовиків. Тут ви знайдете все, що потрібно, в одному місці.

Постачальники б/у побутової техніки із всього світу

Merkandi - це відмінна платформа, яка дозволяє встановлювати нові бізнес-зв'язки з постачальниками б/у побутової техніки з різних куточків світу. Ви легко можете встановити прямий контакт з ними та отримати найкращі угоди. Дякуючи нашій багатомовній платформі, комунікація не стане перепоною, а ви зможете придбати товари від перевірених продавців без ризику.

Щоб отримати контактні дані вибраних оптових продавців, вам потрібно зареєструватися на Merkandi. Це процес займає лише кілька хвилин і надає вам доступ до пропозицій, що доступні на нашому сайті. Використайте цю можливість, щоб знайти нових партнерів та розширити свій бізнес. Знайдіть нові джерела поставок і збагатіть свої пропозиції якісною б/у побутовою технікою.

З Merkandi ви легко знайдете надійного оптового продавця б/у побутової техніки для вашого бізнесу. Використовуйте переваги великих знижок та надайте своїм клієнтам можливість придбати доступну техніку без жертв якості. Почніть оглядати пропозиції на нашій платформі та зробіть свою покупку вже сьогодні!

Бесплатный NEWSLETTER Merkandi

Ежедневные уведомления о новых продуктах и новостях на сайте Merkandi.